Artykuły

Chłodzenie i ogrzewanie

Chłodzenie i ogrzewanie – termowentylatory domowe

2023-07-12

Choć obecnie w głowie mamy przede wszystkim upalne lato, to już we wrześniu wieczorne temperatury mogą być niskie. Tymczasem nawet w tym okresie chcielibyśmy spędzać czas na działkach czy w domkach letniskowych. Szczególnie wieczorami przydatne mogą okazać się termowentylatory. (Fot. Stadler Form)

Czytaj więcej...
Powiew chłodu

Powiew chłodu – wentylatory domowe

2023-03-07

Wentylatory są najpowszechniejszymi urządzeniami przeznaczonymi do radzenia sobie z upałem. Ich zalety to przede wszystkim przystępna cena oraz mobilność. W przeciwieństwie do systemów klimatyzacji nie wymagają specjalistycznego montażu. (Fot. Stadler Form)

Czytaj więcej...
Wentylatory

Wentylatory do domu i pracy

2022-03-15

Zmieniający się klimat, coraz cieplejsze lata sprawiają, że wentylatory stają niezbędne. Wentylatory to najtańszy sposób radzenia sobie z upałami. Do wyboru mamy urządzenia podłogowe, nabiurkowe, stojakowe oraz sufitowe o różnej konstrukcji.

Czytaj więcej...
Wentylatory i cyrkulatory

Wentylatory i cyrkulatory na lato

2021-04-04

Wentylatory to najtańszy sposób radzenia sobie z upałami. Na rynku jest ich duży wybór: podłogowe, biurkowe i kolumnowe. Mają prostą budowę i sprawdzają się w domowych warunkach oraz w pracy. Do dużych powierzchni są polecane cyrkulatory stawiane na podłodze.

Czytaj więcej...
Powiew chłodu

Powiew chłodu w upalne dni

2020-07-01

W czasie upałów pomocne są wentylatory. To najtańszy sposób, aby schłodzić powietrze. Mają prostą budowę i sprawdzają się praktycznie zawsze i wszędzie. Do dużych powierzchni zalecane są cyrkulatory i wentylatory sufitowe.

Czytaj więcej...
Wentylatory stropowe

Wentylatory stropowe – destryfikatory

2017-07-07

Do zakładów produkcyjnych i warsztatów oraz biur są polecane wentylatory stropowe, które najczęściej wspierają systemy klimatyzacyjne.

Czytaj więcej...
Profesjonalne wentylatory przenośne

Profesjonalne wentylatory przenośne

2017-07-07

Klasycznie wyglądające wentylatory z trzema łopatkami są zalecane do wentylacji warsztatów, biur, magazynów, stołówek, stref pracy, szatni.

Czytaj więcej...
Profesjonalne dmuchawy

Profesjonalne dmuchawy przenośne

2017-07-07

Ulgę w gorące dni mogą przynieść i profesjonalne dmuchawy i wentylatory o dużych przepływach powietrza.

Czytaj więcej...
Wentylatory przenośne

Wentylatory przenośne do biur

2017-07-07

Wentylator jest urządzeniem tłoczącym powietrze. Skierowanie z wentylatora powietrza na skórę powoduje odparowanie potu przy jednoczesnym obniżeniu temperatury.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket