Artykuły

Preparaty

Preparaty do konserwacji domowych sprzętów

2023-10-02

Niezależnie od tego, czy dotyczy to lodówki, pralki, zmywarki, piekarnika, płyty, okapu, mikrofalówki czy zlewozmywaka – każde z tych urządzeń wymaga okresowej i prawidłowej pielęgnacji. Ważne, aby wykorzystywać do tego skuteczne i bezpieczne detergenty. (Fot. Miele)

Czytaj więcej...
Nowoczesne i praktyczne

Nowoczesne i praktyczne baterie kuchenne

2023-07-31

Producenci i projektanci nieustannie dbają o to, żeby kuchenne aranżacje były nie tylko praktyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne i ergonomiczne. Innowacje nie omijają więc także baterii kuchennych. (Fot. Franke)

Czytaj więcej...
Komfortowe zmywanie

Komfortowe zmywanie w zlewozmywaku stalowym

2023-05-04

Modele zlewozmywaków stalowych są jednymi z najpopularniejszych rozwiązań w zakresie aranżacji i wyposażenia przestrzeni kuchennej. Te rozwiązania doskonale prezentują się zarówno w kuchniach tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Duży asortyment produktów w tym segmencie rynku sprawia, że wybór odpowiedniego urządzenia staje się nie lada wyzwaniem. (Fot. Franke)

Czytaj więcej...
Filtry kranowe

Filtry kranowe i domowe systemy filtracji wody

2022-12-26

Systemy filtracji wody płynącej z kranu coraz częściej spotykane są w domach i mieszkaniach. Nierzadko decydujemy się na filtrację wody już na etapie projektowym. Niemniej nawet w przypadku pełnego wyposażenia producenci oferują szereg sprzętów i systemów, dzięki którym bez konieczności przeprowadzania głębokiego remontu będziemy mogli cieszyć się filtrowaną, a zatem czystą i wolną od zanieczyszczeń wodą. (Fot. Franke)

Czytaj więcej...
Baterie z filtrem do wody

Baterie z filtrem do wody i uzdatnianie wody

2022-09-06

Produkcja rozmaitych sprzętów codziennego użytku zgodnie z filozofią zrównoważonego rozwoju jest obecnie w fazie pełnego rozkwitu. Również w segmencie armatury kuchennej, w którym producenci doskonale znają potrzeby współczesnych użytkowników, trendy wzornicze oraz produkcję w zgodzie z zasadą „zero waste”. Dlatego wielu z nich oferuje baterie kuchenne z wbudowanym filtrem wody lub dołącza go do zestawu. Jednym z powodów jest dbałość o nasze zdrowie, ale również troska o środowisko naturalne. (Fot. Franke)

Czytaj więcej...
Trwałe i eleganckie

Trwałe i eleganckie zlewozmywaki i baterie granitowe

2022-05-04

Główną zaletą granitowych zlewów i baterii jest odporność na uszkodzenia mechaniczne, środki chemiczne oraz wysoką temperaturę. Ponadto różnorodność dostępnych kształtów i kolorystyki tego typu konstrukcji sprawia, że można je dopasować do każdej kuchennej aranżacji.

Czytaj więcej...
Zlewozmywaki

Zlewozmywaki i baterie ceramiczne

2022-04-04

Ceramiczne zlewozmywaki i baterie odpowiednio dobrane do wystroju kuchni mogą nie tylko nadać jej określony charakter, ale być przede wszystkim wyznacznikiem stylu. Wielkość, kolor, usytuowanie w zabudowie i łatwość utrzymania w czystości to zaledwie kilka zalet tych ponadczasowych produktów. (Fot. Franke)

Czytaj więcej...
Ponadczasowe

Ponadczasowe zlewozmywaki i baterie stalowe

2022-03-05

Producenci i projektanci nieustannie dbają o to, żeby kuchenne aranżacje były nie tylko praktyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne i ergonomiczne. Innowacje nie omijają więc także zlewów czy baterii kuchennych. Zlewozmywak i bateria kuchenna to duet nie do zastąpienia w każdym domu. Nawet gdy zmywarka stała się standardem, nie ma mowy o tym, żeby w kuchennej zabudowie zabrakło tych dwóch wspomnianych elementów.

Czytaj więcej...
Baterie

Baterie z filtrem do wody

2021-09-01

Bateria kuchenna te jeden ze sprzętów, którego używamy w kuchni niemal codziennie. Od jej odpowiedniego doboru zależeć będzie komfort użytkowania, ale również wygląd przestrzeni. Równie istotne są parametry, takie jak wysokość, wyjmowana wylewka czy filtr wody w zestawie.

Czytaj więcej...
Zlewozmywaki i baterie

Zlewozmywaki i baterie granitowe

2021-07-01

Modelami granitowymi, z uwagi na ich charakterystyczny design, przyjęło się określać zlewozmywaki wykonywane z kompozytu, czyli materiału będącego połączeniem różnego typu minerałów. Różnorodność dostępnych kształtów i kolorystyki tego typu konstrukcji sprawia, że można je bez problemu dopasować do kuchennej aranżacji.

Czytaj więcej...
Ceramiczne zlewy i baterie

Ceramiczne zlewy i baterie w kuchennej aranżacji

2021-05-04

Przy wyborze zlewozmywaka czy baterii kuchennej zwracamy uwagę na to, z czego są one wykonane. Jednym z materiałów wykorzystywanych do produkcji tych elementów kuchennego wyposażenia jest ceramika. Podpowiadamy, czym charakteryzują się tego typu modele i na co zwrócić uwagę przy wyborze ceramicznego zlewozmywaka i baterii?

Czytaj więcej...
Stalowa elegancja i funkcjonalność,

Stalowa elegancja i funkcjonalność, czyli komfortowe zmywanie

2021-02-06

Zlewozmywak i bateria kuchenna to „tandem” praktycznie nie do zastąpienia w każdym domu. Nawet w dobie popularności zmywarek nie ma mowy o tym, aby w kuchennej zabudowie zabrakło tych dwóch wspomnianych elementów. Jednymi z najpopularniejszych są modele stalowe, które doskonale prezentują się zarówno w kuchniach tradycyjnych, jak i nowoczesnych.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket