Artykuły

Mapa dobrych praktyk

Mapa dobrych praktyk odpowiedzialnego biznesu

2020-02-03

Forum Odpowiedzialnego Biznesu przygotowało „Mapę dobrych praktyk wspierających realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju”. Infografika zawiera przykłady działań biznesowych podzielone na 17 globalnych wyzwań ONZ.

Czytaj więcej...
Linia PROluxe Midnight

Linia PROluxe Midnight nagrodzona

2019-12-31

Marka Remington została nagrodzona wyróżnieniem „Plus X Award”. To konkurs, w ramach którego promowane są najciekawsze produkty w dziedzinie techniki, stylu życia oraz sportu.

Czytaj więcej...
W nowym wcieleniu

W nowym wcieleniu

2019-10-11

Sezon jesienno-zimowy marka BaByliss wita w całkowicie odświeżonej i rewolucyjnej odsłonie. Efektowna zmiana identyfikacji wizualnej ma swoją premierę pod hasłem „Get your look”.

Czytaj więcej...
Urządzenia do

Urządzenia do stylizacji włosów

2018-12-27

Urządzenia do stylizacji włosów coraz częściej wzorowane są na produktach profesjonalnych, które jeszcze do niedawna były niedostępne dla „zwykłych” użytkowników. Wyposażane są w rozwiązania, dbające nie tylko o trwałość fryzury, ale też o zdrowie i kondycję włosów.

Czytaj więcej...
Rodzaje urządzeń

Rodzaje urządzeń do stylizacji włosów

2018-12-27

Suszarki do włosów, prostownice, lokówki czy suszarkolokówki. To lista urządzeń do stylizacji, które najczęściej można znaleźć w naszych domach. Jednak są to jedynie produkty podstawowe, które na dodatek można podzielić na kolejne podkategorie. Czym się różnią poszczególne urządzenia i jakie są ich najważniejsze właściwości?

Czytaj więcej...
Partnerem Power Day 2018

Partnerem Power Day 2018

2018-09-05

Power Day jest wydarzeniem organizowanym z myślą o kobietach. Przez cały dzień mają one okazje wysłuchać niezwykle interesujących prelekcji o tym, jak odnosić sukces w życiu osobistym i zawodowym. Firma Philips była partnerem wydarzenia.

Czytaj więcej...
Po co stosuje się funkcję chłodnego nawiewu w suszarkach?

Po co stosuje się funkcję chłodnego nawiewu w suszarkach?

2016-08-12

To rozwiązanie stosowane w większości suszarek do włosów. Funkcję tę stosuję się w ostatniej fazie stylizacji – jej zadanie polega nie na wysuszeniu włosów, tylko na utrwaleniu fryzury. 

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket