PHILIPS

Partnerem Power Day 2018

Power Day jest wydarzeniem organizowanym z myślą o kobietach. Przez cały dzień mają one okazje wysłuchać niezwykle interesujących prelekcji o tym, jak odnosić sukces w życiu osobistym i zawodowym. Firma Philips była partnerem wydarzenia.

Na zgromadzonych gości czekało aż 8 godzin wykładów i wymiany doświadczeń. Wydarzenie zgromadziło takich gości jak Katarzyna Miller – psycholog i psychoterapeutka z ponad 30-letnim doświadczeniem, która opowiadała o tym, jak zbudować silny i trwały związek, który przetrwa długie lata. Wśród prelegentów mężczyzn reprezentował psycholog i autor książek z tej dziedziny Miłosz Brzeziński, który swoje wystąpienie poświęcił tematowi budowania relacji międzyludzkich.

Na wydarzeniu nie zabrakło także przestrzeni wystawienniczej, gdzie swoje produkty prezentowali partnerzy. Wśród nich znalazła się firma Philips ze swoim niezwykle bogatym portfolio urządzeń. Wszyscy dbający o zdrowie, a także alergicy mogli bliżej zaznajomić się z ofertą cenionych oczyszczaczy powietrza. Do tego warto wspomnieć o szeroko prezentowanych wyciskarkach i sokowirówkach. Nie mogło także zabraknąć urządzeń z bogatego segmentu sprzętu do pielęgnacji, w tym szczoteczek Sonicare i sprzętu do stylizacji włosów.

Partnerem Power Day 2018
2018-09-05
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket