Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

BRABANTIA

Noworoczne porządki zacznij od kosza na odpadki!

Noworoczne porządki zacznij od

Brabantia podpowiada, jak wybrać najlepszy kosz na śmieci, który ułatwi nam noworoczne sprzątanie w domu.

Czy wybierając kosz na śmieci myślisz „To tylko kosz na śmieci”? Jeśli tak, czas na zmianę podejścia! Kosz stanowi ważny element wnętrza, zmienia jego styl i charakter. Nieistotne, czy wybierzesz kosz na odpadki, do kuchni, na makulaturę, pedałowy czy dotykowy. Odpowiednio dopasowany sprawi, że noworoczne porządki będą łatwiejsze, a pomieszczenie stanie się bardziej przyjazne dla domowników! 

Jak wybrać idealny kosz? Odpowiedz sobie na parę pytań!

Jaki rodzaj pokrywy wolisz?

Kosze pedałowe otwierają się po naciśnięciu stopą, kosze na makulaturę w ogóle nie mają pokrywy, a kosze dotykowe otworzysz za pomocą dotknięcia.

Przemyśl, ile masz miejsca w pomieszczeniu.

Potrzebujesz przestrzeni? Kosze z płaskim tyłem (Flat Back) idealnie przylegają do ściany, a te do montażu w szafce zgrabnie ukrywają się w jej wnętrzu. Będziesz zaskoczony, ale możesz też zdecydować się na kosze
do powieszenia na ścianie!

Segregujesz śmieci?

Jeśli tak wybierz kosze, które pomogą ci uporządkować odpadki, czyli takie z podzielonym komorami.  

Liczy się rozmiar.

Pamiętaj, że dostępne są kosze w różnych pojemnościach – od 3 do nawet 60 litrów.

Niech twój kosz będzie eko!

Wysłużony kosz na śmieci nie powinien być odpadkiem! Zwróć uwagę na kosze, które zostały wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i same mogą być ponownie użyte! 

Gwarancja.

Jeśli chcesz zainwestować w piękny i wart swoje ceny kosz wybieraj taki, który posiada długą gwarancję.

Noworoczne porządki zacznij od

Fot. Brabanita, newIcon

Kosz pedałowy, np. Brabanita newIcon  to kosz, który jest uosobieniem niewymuszonej elegancji. Kosz dostępny jest w aż 19 wersjach kolorystycznych i pojemnościach 3, 5, 12, 20 i 30 litrów. Został zaprojektowany tak, aby zapewnić ciche zamykanie i lekkie otwieranie dzięki mechanizmowi pedałowemu. Metalowy pedał zapewnia stabilną konstrukcję kosza. Czy wiesz, że kosz newIcon w aż 40% został wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu?  Zakup kosza wspiera fundację The Ocean Clean Up, która wyławia plastik dryfujący po wodach oceanów. Cena w zależności od modelu i pojemności od 108 do 466 złotych.

Noworoczne porządki

Fot. Brabanita, FlatBack

Konstrukcja kosza FlatBack pozwala umieścić kosz przy samej ścianie i tym samym zaoszczędzić sporo miejsca. Dzięki opatentowanym zawiasom ściana i pokrywa kosza pozostają niezarysowane. Technologia MotionControl sprawia, że kosz zamyka się bardzo cicho, wręcz bezszelestnie, a pedał pracuje bardzo lekko. Wewnętrzne wiaderko można wyjąć, co ułatwia utrzymanie czystości. Z tył kosza znajduje się uchwyt, który umożliwi przenoszenie pojemnika. Cena w zależności od modelu i pojemności od 700 do 800 złotych.

Noworoczne porządki 2

Fot. Brabanita, Touch Bin

Kosz dotykowy, np. Touch Bin będzie strzałem w dziesiątkę jeśli szukasz czegoś poręcznego. Ten typ otwiera się przy najdelikatniejszym dotknięciu a zdejmowalna pokrywka wraz z lekkim i funkcjonalnym wewnętrznym wiaderkiem umożliwiają szybkie opróżnianie kosza. Jego obsługa jest bardzo prosta – od otwierania po zmianę worków i czyszczenie. Kosze typu Touch Bin dostępne są w wielu wersjach od takich, które stoją na wysokich nóżkach po klasyczne, okrągłe modele. Wszystkie dostępne w wersji wielokomorowej, która ułatwia segregowanie odpadków. Cena w zależności od modelu i pojemności od 233 do 889 złotych

Noworoczne porządki 4

Fot. Brabanita, Sort&Go

Kosze Sort&Go to  ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz przestrzeń, usprawnisz segregację, zbieranie i transport odpadów. Kolekcja Sort & Go obejmuje kosze o pojemności: 6, 12 i 16 litrów.  Kosze dostępne są w kolorach: czarny, szarym, miętowym i żółtym. Możesz postawić je na podłodze, w szafce, na blacie lub powiesić na ścianie bądź drzwiczkach szafki. Cena w zależności od modelu i pojemności od 94 do 306 złotych.

Noworoczne porządki 5

Fot. Brabanita, Kosz scienny newIcon

 

Źródło: materiały prasowe Brabantia

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket