Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

AKPO

Z sukcesami na Expocentre

Firmy branżowe, czołowi producenci, projektanci oraz dekoratorzy wnętrz po raz kolejny zawitali na targi Mebel, które co roku odbywają się w kompleksie wystawienniczym w samym sercu Moskwy. Ich ostatnia odsłona miała miejsce w dniach 20–24 listopada.

Wystawa prezentowała najnowsze trendy oraz elementy sztuki branży meblowej i uważana jest z jedną z najbardziej elitarnych imprez tego rodzaju w Rosji. Tym bardziej trzeba mocno podkreślić, że znakomicie i nad wyraz efektownie zaprezentowała się na nich nasza rodzima mar ka Akpo, która nie tylko jest czołową firmą okapów w Polsce, ale i jedną z najbardziej cenionych marek na rynkach wschodnich.

To, że targi Mebel są największą imprezą targowo- wystawienniczą branży meblowej w Rosji, nie dziwi. Dla Akpo Rosja i kraje tamtego regionu to niezwykle lukratywny i chłonny rynek. Producent zaprezentował bogatą ofertę okapów kuchennych, a także płyt ceramicznych i indukcyjnych. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się okapy WK-9 Omega, WK-9 Venus Pro, WK-9 Focus oraz WK-9 Saturn. Pokazano również zupełnie nową konstrukcję WK-9 Tytan – okap wysuwany z blatu, zintegrowany z płytą indukcyjną. Wszystkie te nowości zobaczymy wkrótce także w Polsce.

Tematyka targów obejmowała różnorodną gamę prezentowanych produktów, od elitarnych po niskobudżetowe meble do sypialni, jadalni, salonów i kuchni. Wśród wystawców znalazły się także firmy z sektora wykończeniowego czy te oferujące przedmioty dekoracyjne.

Z sukcesami na
Z sukcesami na Expocentre
2018-01-09

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket