Artykuły

Podsumowuje

Podsumowuje pierwsze półrocze 2023 r.

2023-10-05

Największy polski producent AGD w naturalny sposób odczuwa osłabienie koniunktury rynkowej w Europie i negatywne uwarunkowania makroekonomiczne, ale dzięki elastyczności i inicjatywom dostosowawczym, podejmowanym już od drugiej połowy zeszłego roku, wyraźnie zwiększył zyskowność na poziomie operacyjnym.

Czytaj więcej...
Max Expo 2023

Max Expo 2023 – z pasją, rozmachem i pomysłem

2023-10-03

Za nami kolejna edycja targów branżowych Max Expo. To już ósma odsłona, na której spotkały się czołowe firmy z sektorów AGD, RTV i multimediów oraz dostawcy i przedstawiciele sieci Max Elektro i Max Kuchnie.

Czytaj więcej...
Dynamicznie

Dynamicznie rozwija segment klimatyzacji

2023-09-29

Choć firma TCL znana jest przede wszystkim jako producent telewizorów, to intensywnie działa również w innych sektorach, np. w klimatyzacji.

Czytaj więcej...
X Kongres

X Kongres Serwisów AGD

2023-09-19

Już 10 listopada APPLiA Polska po raz dziesiąty zorganizuje Kongres Serwisów AGD. Czołowe branżowe wydarzenie stanowi platformę dyskusji nad przyszłymi wyzwaniami stojącymi przed firmami.

Czytaj więcej...
Konrad Pokutycki

Konrad Pokutycki wyróżniony medalem 600-lecia Łodzi

2023-09-18

Łódź wyjątkowo hucznie obchodzi jubileusz 600-lecia nadania praw miejskich. Z tej okazji 600 łodzian zostanie wyróżnionych pamiątkowymi medalami za zasługi wobec miasta.

Czytaj więcej...
Rozwój możliwości dzięki

Rozwój możliwości dzięki iRobot OS

2023-09-15

W 2015 r. iRobot zaprezentował pierwszego robota z modułem łączności bezprzewodowej. Firma widziała w tym rozwiązaniu narzędzie, które z jednej strony da użytkownikowi wygodę zarządzania robotem, a z drugiej pozwoli mu stawać się z czasem jeszcze bardziej efektywnym urządzeniem. 

Czytaj więcej...
Kolejny sezon

Kolejny sezon Akademii Kulinarnej Amica

2023-09-13

Od września w showroomie Amiki na poznańskim Enea Stadion będzie można poznać tajemnice gotowania potraw z całego świata. Zapisy już trwają. Jak przyrządzić rozgrzewające azjatyckie zupy, które ożywią klimat nawet w najchłodniejsze dni? A może jak upiec tradycyjnego amerykańskiego indyka z okazji Święta Dziękczynienia? To tylko niektóre z propozycji, które czekają na uczestników jesienno- -zimowych warsztatów Akademii Kulinarnej Amica.

Czytaj więcej...
Blockchain

Blockchain i AI bez tajemnic

2023-09-13

Degen Meetups to seria wydarzeń skoncentrowanych na edukacji twórców z regionu Europy Środkowo-Wschodniej na temat rozwiązań blockchain i AI.

Czytaj więcej...
Edukacja ekologiczna to nasza misja,

Edukacja ekologiczna to nasza misja, a nie tylko obowiązek

2023-09-09

Edukacja ekologiczna jest jednym z najważniejszych zadań organizacji odzysku. Wciąż wiele osób nie jest świadomych tego, jak istotne dla środowiska jest właściwe postępowanie z elektroodpadami.

Czytaj więcej...
Max Expo 2023

Max Expo 2023 już we wrześniu

2023-09-09

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja targów Max Expo. Jest to wyjątkowe w skali kraju wydarzenie łączące dwie sieci: Max Kuchnie i Max Elektro. Targi odbędą się w dniach od 18 do 19 września w malowniczo położonym hotelu „Gołębiewski” w Karpaczu. 

Czytaj więcej...
Raport Zrównoważonego Rozwoju

Raport Zrównoważonego Rozwoju 2022 – 2023

2023-09-07

Firma LG Electronics opublikowała raport zrównoważonego rozwoju 2022 – 2023. Przedstawia w nim klientom oraz interesariuszom z całego świata osiągnięcia i strategię w każdym obszarze sześciu zadań strategicznych, które zostały starannie opracowane w celu realizacji wizji ESG pod hasłem „Better Life for All”.

Czytaj więcej...
Program partnerski

Program partnerski „Łowcy iSE-Coinów”

2023-08-09

Maj 2023 r. przyniósł nowe możliwość dla klientów biznesowych firmy Action dzięki nowemu programowi partnerskiemu „Łowcy iSE-Coinów” dla klientów biznesowych. Program wyróżnia się prostotą rejestracji i obiecuje emocjonujące oraz cenne nagrody dla zwycięzców.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket