APPLiA POLSKA

X Kongres Serwisów AGD

X Kongres

Już 10 listopada APPLiA Polska po raz dziesiąty zorganizuje Kongres Serwisów AGD. Czołowe branżowe wydarzenie stanowi platformę dyskusji nad przyszłymi wyzwaniami stojącymi przed firmami.

Kongres Serwisów AGD jest kierowany do serwisów i producentów AGD z całej Polski. Zmiany w prawach konsumentów, standardy obsługi klienta, zachęcanie młodzieży do nauki zawodu technik napraw AGD – to tematy, które będą poruszane w podczas tegorocznej edycji wydarzenia. W poprzednim kongresie wzięło udział ponad 180 osób, w tym ponad 100 największych firm serwisowych, ponad 20 firm – producentów i importerów AGD oraz przedstawiciele szkół technicznych.

Kongres Serwisów AGD od 10 lat jest działaniem wspierającym sektor napraw, a autorem tej inicjatywy od początku są producenci AGD zrzeszeni w naszej organizacji. Dostarczamy dużą ilość wiedzy oraz podejmujemy wspólne wyzwania, jak na przykład starzejąca się kadra techników napraw AGD. Cieszę się, że tak wiele firm MŚP korzysta z naszych spotkań – mówił Wojciech Konecki, prezes APPLiA Polska, o poprzedniej edycji spotkania.

APPLiA Polska organizuje te coroczne spotkania jako forum dialogu w sektorze napraw sprzętu AGD, podczas którego omawiane są wyzwania stojące przed firmami. Tegoroczna edycja kongresu odbędzie się już 10 listopada w Apart Hotel Uniejów.

X-Kongres-Serwisow-AGD-2
2023-09-19
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket