Artykuły

Cztery nowe kanały 4K

Cztery nowe kanały 4K w Polsat Box i Polsat Box Go

2023-01-26

W Polsat Box oraz Polsat Box Go pojawiły się kolejne nowości – cztery nowe kanały w jakości 4K: Love Nature 4K, MyZen TV 4K, Museum TV 4K i Travelxp 4K.

Czytaj więcej...
Milion sprzedanych wideorejestratorów

Milion sprzedanych wideorejestratorów w Polsce

2023-01-26

Rok 2022 dobiega końca, co dla wielu jest okazją do jego podsumowania. Dla marki Mio ten rok był szczególny – nie tylko ze względu na premierę kilku kamer samochodowych (m.in. MiVue C588T, MiVue C545 i MiVue C580 z HDR) czy organizację trzech akcji cashback. W minionym roku marka obchodziła aż dwie okrągłe rocznice: 20-lecie Mio w Polsce oraz 40-lecie firmy MiTAC.

Czytaj więcej...
Conor Pierce

Conor Pierce nowym prezesem Samsunga w Polsce

2023-01-11

Conor Pierce – corporate vice president i dotychczasowy szef działu mobile (MX) na rynki Wielkiej Brytanii oraz Irlandii – objął funkcję prezesa Samsung Electronics Polska. Conor Pierce jest drugim niekoreańskim prezesem Samsunga w Polsce, co pokazuje jego niezwykle silny głos w strukturach firmy.

Czytaj więcej...
Telewizory JVC

Telewizory JVC na sezon jesienno-zimowy

2022-11-26

W najnowszej ofercie telewizorów marki JVC znajdziemy modele z najwyższej półki z panelem OLED, QLED oraz bardzo dobrze wyposażone telewizory LCD LED smart TV. Wszystkie z systemem Android TV, do kina domowego, sportu czy dla graczy. Poniżej przedstawiamy najważniejsze funkcje najnowszych telewizorów JVC.

Czytaj więcej...
Drugie miejsce

Drugie miejsce na rynku globalnej sprzedaży TV

2022-11-24

Według najnowszych danych instytutu badań rynkowych AVC Revo z światowa sprzedaż telewizorów Hisense w okresie od stycznia do października osiągnęła poziom 19,6 miliona sztuk, przy wzroście rok do roku o 18 proc. Ten rekordowy wynik plasuje markę na drugim miejscu na rynku międzynarodowym, co jest historycznym osiągnięciem w jej dorobku.

Czytaj więcej...
Wyniki III kwartału

Wyniki III kwartału 2022 roku

2022-11-24

W III kwartale br. Grupa Polsat Plus dynamicznie rozwijała się we wszystkich segmentach swojej działalności. Klientom Polsat Box, sieci Plus, Netii i Polsat Box Go zaoferowała oferty z Disney+. Do Grupy Interia dołączył serwis Antyweb.pl, wzmacniając działalność Grupy w obszarze mediów online. Dynamicznie rozwijane były projekty kolejnych farm wiatrowych i konsekwentnie kompletowany pełen łańcuch wartości gospodarki opartej o zielony wodór.

Czytaj więcej...
Jak będą kibicować Polacy

Jak będą kibicować Polacy – wyniki ankiety

2022-11-23

 

 

Tuż przed rozpoczęciem najważniejszego wydarzenia piłkarskiego na świecie, firma TCL – liczący się gracz w globalnej branży telewizyjnej – przeprowadził badania w kluczowych krajach europejskich poświęcone sposobom uczestniczenia w wyjątkowej, sportowej uczcie – Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej.

Czytaj więcej...
Konieczne zmiany

Konieczne zmiany w dyrektywie o elektrośmieciach

2022-11-23

Związek Cyfrowa Polska skierował do Komisji Europejskiej opinię dotyczącą zmian w dyrektywie WEEE, regulującej postępowanie z odpadami elektrycznymi i elektronicznymi. To jeden z najważniejszych zapisów prawnych dla branży elektronicznej.

Czytaj więcej...
Program TV

Program TV „The Hisense Daily Show”

2022-11-23

FIFA+ ogłasza premierę programu „The Hisense Daily Show”, który będzie emitowany każdego dnia podczas FIFA World Cup Qatar 2022, prosto z FIFA Fan Festival w Al. Bidda Park w Doha. W programie, będą gościć celebryci, eksperci oraz legendy świata sportu, aby podsumować codzienne mecze oraz piłkarskie emocje dnia. 

Czytaj więcej...
Nowi ambasadorowie

Nowi ambasadorowie marki

2022-11-16

TCL Electronics, jeden z czołowych graczy w globalnej branży telewizyjnej i szybko rozwijająca się firma produkująca elektronikę użytkową, zaprezentowała na targach IFA w Berlinie tegorocznych ambasadorów marki.

Czytaj więcej...
Nowy interfejs dla graczy

Nowy interfejs dla graczy i rozszerzone możliwości grania w chmurze

2022-11-15

LG dodaje usługi Blacknut i Utomik Cloud oraz nową funkcję „Półka na gry” w swoich najnowszych telewizorach, odpowiadając na potrzeby graczy.

Czytaj więcej...
Z okazji 35-lecia

Z okazji 35-lecia rozbudowuje centrum logistyczne

2022-11-13

Firma TechniSat świętuje w tym roku 35-lecie działalności. Z tej okazji firma buduje nowe centrum logistyczne o powierzchni około 9000 m2. Będzie ono zlokalizowane w Nerdlen, w pobliżu centrali firmy w Eifel (Niemcy).

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket