TCL

Drugie miejsce w światowym rynku producentów telewizorów

Drugie miejsce w światowym rynku

Firma TCL zajmuje drugie miejsce wśród globalnych producentów telewizorów na świecie pod względem udziału w rynku w okresie od stycznia do grudnia 2022.

Firma TCL, jeden z dominujących graczy w globalnym przemyśle telewizyjnym i wiodąca marka elektroniki użytkowej, według raportu OMDIA, zajęła drugie miejsce wśród globalnych producentów telewizorów na świecie pod względem udziału w rynku (w okresie od stycznia do grudnia 2022). Jednocześnie z danych zawartych w raporcie wynika, że w tym samym okresie sprzedaż 98-calowych telewizorów TCL znacząco wzrosła, pozycjonując markę na pierwszym miejscu w kategorii producentów oferujących telewizory 98-calowe.

Na początku roku na targach CES w Las Vegas firma TCL jako pionier technologii Mini LED zaprezentowała swoje najnowsze osiągnięcia w technologii wyświetlaczy i osobistych urządzeń inteligentnych. Dodatkowo, telewizory TCL Mini LED 4K C835 oraz C935 zostały uhonorowane tytułem CES 2023 Innovation Awards.

W tym roku pojawi się nowa seria telewizorów Mini LED w dużych rozmiarach, co umożliwi zastosowanie jeszcze większej liczby diod Mini LED z tysiącem stref lokalnego przyciemniania, co zapewni niesamowity kontrast, jasność, a także wysoką szczegółowość obrazu dzięki wykwintnemu algorytmowi kontroli światła w bardzo wymagających warunkach oświetleniowych. Oczekiwana seria 2023 Mini LED i QLED TV firmy TCL będzie dostępna w Europie jeszcze tej wiosny.

Drugie miejsce w światowym rynku
2023-03-02
telewizory
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket