POLSAT BOX

Nowości w dekoderach Polsat Box 4K i Polsat Box Lite 4K

Nowości

W dekoderach Polsat Box 4K pojawiły się aplikacja Disney+, zmienione menu główne i wyszukiwarka głosowa. Nowe funkcje pozwalają na jeszcze wygodniejsze korzystanie z telewizji, serwisów streamingowych i treści na żądanie.

Aplikacja Disney+ jest dostępna z poziomu menu głównego dekoderów 4K, które można zobaczyć, klikając zielony przycisk z domkiem na pilocie. Aplikacja Disney+ to tysiące odcinków seriali i filmów dla całej rodziny od Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata „Gwiezdnych wojen” oraz treści rozrywkowe pod marką Star.

Menu główne wraz z rekomendowanymi treściami pojawia się na pierwszym ekranie, który wyświetla się użytkownikowi zaraz po uruchomieniu dekodera lub po kliknięciu zielonego domku na pilocie. W nowej wersji oprogramowania dekoderów 4K menu główne znajduje się z lewej strony ekranu, natomiast w centralnej części ekranu widoczne są listy z rekomendowanymi treściami, np. ostatnio oglądane kanały, aplikacja Sklep, polecane treści, hity i nowości Disney+. Menu jest intuicyjne i usprawnia korzystanie z bogactwa treści dostępnych za pośrednictwem dekodera. Wyszukiwanie głosowe kojarzy się głównie z użytkowaniem smartfona, ale jest też dostępne na wielu innych urządzeniach.

Z wygodnej funkcji wyszukiwania głosowego można skorzystać w dekoderach Polsat Box 4K i Polsat Box 4K Lite (przycisk mikrofonu na pilocie). Oprócz opcji przeszukania treści na kanałach telewizyjnych umożliwia ona przejrzenie biblioteki Polsat Box Go, materiałów dostępnych w CatchUP oraz Disney+. Nowe funkcje są dostępne w najnowszej wersji oprogramowania dekoderów. Aktualizacja oprogramowania odbywa się automatycznie i nie wymaga dodatkowych działań po stronie klientów. Dekodery 4K dostępne są w ofertach telewizji satelitarnej, kablowej IPTV, internetowej z dekoderem z opłatą jednorazową już od 49 zł.

2023-04-28
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket