Artykuły

Rozstrzygniecie

Rozstrzygniecie IX edycji konkursu dla szkół

2023-11-06

W październiku podsumowana została IX edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego realizowanego przez ASEKOL PL i ENVIROPOL PL w roku szkolnym 2022/2023. Konkurs był kierowany do placówek oświatowych i wychowawczych na terenie całej Polski. Angażował dzieci, młodzież, rodziców i całe społeczności lokalne w zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych baterii.

Czytaj więcej...
Wykorzystuje augmented reality

Wykorzystuje augmented reality w kampanii marketingowej

2023-11-05

Marka Bosch w najnowszej kampanii marketingowej, promującej nową serię pralek i suszarek do ubrań dostępnych na polskim rynku, wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość. To kolejny sposób na przyciągnięcie uwagi oraz pozyskanie zainteresowania konsumentów.

Czytaj więcej...
Zużyty sprzęt

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

2023-11-04

Z okazji obchodzonego 13 października Międzynarodowego Dnia Bez Elektrośmieci w siedzibie PAP w Warszawie miała miejsce konferencja prasowa zorganizowana przez największą w Polsce organizację odzysku sprzętu elektrycznego i elektronicznego – ElektroEko.

Czytaj więcej...
Najnowsze propozycje producenta

Najnowsze propozycje producenta [promocja]

2023-11-02

Za nami targi IFA 2023 – jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w ciągu roku. Tegoroczna edycja zgromadziła producentów urządzeń RTV i AGD z całego świata w Berlinie, gdzie mogliśmy poznać nadchodzące nowości znanych i lubianych marek. Wśród wystawców obecny był również skandynawski producent urządzeń premium – Asko. Czym zaskoczy nas marka w nadchodzących miesiącach?

Czytaj więcej...
Nowy manager ds. PR

Nowy manager ds. PR Grupy Amica

2023-11-02

Eliza Orepiuk-Szymura została nowym menedżerem ds. public relations Grupy Amica, gdzie odpowiada za zapewnienie spójnej komunikacji zewnętrznej, w tym za relacje z mediami i inwestorami oraz działania wizerunkowe.

Czytaj więcej...
X Kongres Serwisów AGD

X Kongres Serwisów AGD

2023-11-02

Jak co roku „InfoProdukt” objął patronatem medialnym największe wydarzenie w branży AGD w Polsce. Dziesiąta edycja Kongresu AGD, którego organizatorami są związek producentów AGD APPLiA Polska oraz 11 partnerów wydarzenia, producentów AGD, odbędzie się w tym miesiącu w Uniejowie.

Czytaj więcej...
Oficjalny sponsor XII edycji programu „MasterChef”

Oficjalny sponsor XII edycji programu „MasterChef” [promocja]

2023-10-07

Cieszący się ogromną popularnością program kulinarny „MasterChef” z edycji na edycje przyciąga coraz większą liczbę widzów. W XII edycji uczestnicy programu zmierzą się w kulinarnych wyzwaniach w nowej kuchni, w której w przygotowaniu popisowych dań będą im towarzyszyć urządzenia kuchenne marki Gorenje, która została oficjalnym sponsorem programu.

Czytaj więcej...
Wybór wiarygodnej organizacji jest najważniejszy

Wybór wiarygodnej organizacji jest najważniejszy [promocja]

2023-10-06

Przyjęty w dyrektywie WEEE oraz polskiej ustawie o ZSEE sposób obliczania minimalnego poziomu zbiórki elektroodpadów wymaga od producentów i importerów nowych rozwiązań w zakresie zbierania coraz większych mas zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Czytaj więcej...
Rusza III edycja

Rusza III edycja „Solve for Tomorrow”

2023-10-05

Program Samsunga ponownie daje młodemu pokoleniu przestrzeń do działania oraz uwolnienia kreatywnych pomysłów. Rusza nabór do III edycji programu edukacyjnego „Solve for Tomorrow”, w ramach którego młodzi ludzie mogą zmierzyć się z jednym z 4 wyzwań współczesności: zdrowiem, klimatem, bezpieczeństwem lub integracją. Zgłoszenia można wysyłać do 31 października br.  

Czytaj więcej...
Na targach

Na targach IFA 2023

2023-10-05

Miele Open House to tegoroczne motto Miele na targach elektroniki użytkowej IFA w Berlinie. Firma zaprezentowała łącznie 300 urządzeń, w tym nowe produkty i cyfrowe rozwiązania przyjazne dla środowiska, a w Miele Eco House zbudowanym w Wiosce Zrównoważonego Rozwoju dawała także konkretne wskazówki, jak oszczędzać wodę i energię z pomocą sztucznej inteligencji.

Czytaj więcej...
AB Innovation Days

AB Innovation Days już po raz 9!

2023-10-05

W dniach 7-8 października w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu odbędzie się kolejna, dziewiąta już edycja AB Innovation Days. To jedno z ważniejszych wydarzeń w branży AGD-RTV, którego organizatorem jest wrocławska spółka AB SA.

Czytaj więcej...
Podsumowuje

Podsumowuje pierwsze półrocze 2023 r.

2023-10-05

Największy polski producent AGD w naturalny sposób odczuwa osłabienie koniunktury rynkowej w Europie i negatywne uwarunkowania makroekonomiczne, ale dzięki elastyczności i inicjatywom dostosowawczym, podejmowanym już od drugiej połowy zeszłego roku, wyraźnie zwiększył zyskowność na poziomie operacyjnym.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket