Artykuły

Trwa plebiscyt

MOBILITY TRENDS

Trwa plebiscyt Mobility Trends 2020!

2021-02-26

Zagłosuj na swoje ulubione mobilne produkty i usługi!

Trwa głosowanie na produkty i usługi technologiczne, które miały premierę w 2020 roku. Do 10 marca internauci wybiorą 18 laureatów w XI edycji plebiscytu Mobility Trends. Producenci najlepszych produktów i usług technologicznych 2020 roku będą walczyć również o nagrody specjalne przyznane przez radę merytoryczną konkursu. Wyniki plebiscytu poznamy w połowie marca 2021 roku. Na osoby, które zagłosują i wezmą udział w konkursie na funpage’u MobilityTrends - czekają cenne nagrody (#mobilitytrends).

Czytaj więcej...
Ogromna popularność

EVERLI

Ogromna popularność zakupów spożywczych on-line

2021-02-01

Miniony rok nie pozostał obojętny dla branży e-commerce. W tym czasie dużą popularnością cieszyły się zakupy spożywcze robione online. Według badania przeprowadzonego przez SW Research na zlecenie Everli co druga osoba poleciłaby znajomym taki rodzaj zakupów jako alternatywę dla zakupów stacjonarnych.

Czytaj więcej...
Rewolucja w gospodarce

5G

Rewolucja w gospodarce i rozrywce coraz bliżej

2020-08-19

Od 1992 r., kiedy powstała telefonia komórkowa w Polsce, telekomunikacja przechodzi dynamiczny rozwój. Postęp i rozwój gospodarki są zależne od rozwoju sieci telekomunikacyjnych. Dzięki technice 5G pojawią się nowe zastosowania, w tym coraz większe wykorzystanie Internetu rzeczy (IoT).

Czytaj więcej...
Cellomaty

SAMSUNG

Cellomaty – innowacja w serwisie i sprzedaży

2019-06-10

W poznańskim Samsung Service Plaza firma wprowadziła cellomat, czyli urządzenie, za pośrednictwem którego można oddać zepsuty telefon do naprawy w dowolnym momencie. To duże ułatwienie dla klientów, którzy nie mogą skorzystać z serwisu w godzinach jego pracy.

Czytaj więcej...
Małe

E-MOBILNOŚĆ

Małe pojazdy elektryczne

2019-04-08

Jeszcze kilka lat temu pojazdy elektryczne wydawały się co najwyżej fanaberią, tymczasem dynamiczny rozwój zarówno silników, jak i źródeł zasilania sprawił, że coraz częściej spotykamy je na ulicach. I nie jest mowa tu tylko o samochodach, ale może właśnie przede wszystkim o małych pojazdach elektrycznych, idealnych w ruchu miejskim, jak i w terenie.

Czytaj więcej...
Smart city

KONICA MINOLTA

Smart city – czy miasta przyszłości będą bezpieczne?

2018-12-11

W listopadowym marszu w Warszawie wzięło udział ponad 250 tys. osób, a za złamanie przepisów policja wciąż szuka kilkudziesięciu uczestników. W 2017 roku zarejestrowano już prawie 8 tys. imprez masowych, a ich liczba rośnie z roku na rok – podobnie jak związane z nimi zagrożenia. Miasta wciąż zmagają się z aktami wandalizmu,

Czytaj więcej...
Przejmuje

LEGRAND

Przejmuje Netatmo

2018-12-04

Firma Legrand, realizując swoją strategię rozwojową, ogłosiła podpisanie umowy przejęcia Netatmo – francuskiego lidera rynku rozwiązań „inteligentnego” domu. Legrand jest akcjonariuszem Netatmo od 2015 r.

Czytaj więcej...
Jak dbamy

SAMSUNG

Jak dbamy o bezpieczeństwo danych?

2018-12-04

Mimo deklarowanej wiedzy i świadomości w zakresie bezpieczeństwa danych jedynie 40 proc. pracowników w Polsce myśli o zabezpieczaniu urządzeń, z których korzystają, wykonując czynności służbowe – wynika z najnowszego badania firmy Samsung.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket