Artykuły

Elektronika użytkowa na

IFA

Elektronika użytkowa na IFA 2020 Special Edition

2020-10-13

Pomimo panującej na całym świecie sytuacji w tym roku nie zabrakło targów IFA. Jedne z największych na świecie targi elektroniki użytkowej odbyły się jednak w znacznie okrojonej formie, która skupiała się na konferencjach prasowych wybranych producentów.

Czytaj więcej...
Obchodzi

ZWIĄZEK CYFROWA POLSKA

Obchodzi 15-lecie istnienia

2020-10-13

Pod koniec września w sali balowej warszawskiego hotelu Marriott mieliśmy okazję uczestniczyć w uroczystej gali 15-lecia Związku Cyfrowa Polska. Michał Kanownik podsumował działalność organizacji oraz jej osiągnięcia w czasie istnienia. Związek Importerów i Producentów Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego „Cyfrowa Polska” (ZIPSEE) to branżowa organizacja pracodawców o charakterze non-profit, zrzeszająca największe firmy z branży RTV i IT – producentów, dystrybutorów i importerów działających na polskim rynku oraz reprezentująca ich w najważniejszych sprawach. Realizuje działania w takich obszarach, jak cyberbezpieczeństwo, budowa sieci 5G, cyfryzacja, sztuczna inteligencja, rozwiązania chmurowe, reforma prawa autorskiego (np. opłata reprograficzna), uszczelnianie systemu podatkowego w Polsce (kwestie związane np. z VAT czy split payment) i tematy środowiskowe, a także gospodarka o obiegu zamkniętym.

Czytaj więcej...
Premiera telewizorów

TCL

Premiera telewizorów TCL QLED C71 i C81

2020-06-25

Wiosenna konferencja firmy TCL poświęcona była premierze telewizorów z serii C71 i C81 z wyświetlaczami QLED i wyposażeniem zaliczanym do wyższej półki. Była prowadzona po raz pierwszy online ze względu na pandemię koronawirusa. Pytania dziennikarze zadawali na czacie.

Czytaj więcej...
Telewizory LG OLED

LG

Telewizory LG OLED i NanoCell 2020

2020-06-16

Na konferencji online przedstawiono telewizory z wyświetlaczami OLED i NanoCell. Ich parametry i funkcje powodują, że dobrze się sprawdzą, jako monitory do gier, galeria obrazów i do zarządzania inteligentnym domem.

Czytaj więcej...
Telewizory QLED 2020

SAMSUNG

Telewizory QLED 2020 debiutują w Polsce

2020-05-26

Tegoroczna linia QLED obejmuje dwa serie QLED 8K i aż pięć QLED 4K. Na prezentacji online poznaliśmy zalety najnowszych rozwiązania technicznych i atrakcyjne funkcje w najlepszych telewizorach z wyświetlaczami QLED marki Samsung.

Czytaj więcej...
Telewizory QLED C71 i C81

TCL

Telewizory QLED C71 i C81 premiera

2020-05-07

Wiosenna konferencja firmy TCL poświęcona była premierze telewizorów z serii C71 i C81 z wyświetlaczami QLED i wyposażeniem zaliczanym do wyższej półki. Była prowadzona po raz pierwszy online ze względu na pandemię koronawirusa. Pytania dziennikarze zadawali na czacie.

Czytaj więcej...
Zmiana daty

ELECTRONICS SHOW

Zmiana daty tegorocznej edycji

2020-04-27

Organizatorzy targów Electronics Show, które odbywają się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo, podjęli decyzję o zmianie daty tegorocznej, trzeciej już edycji imprezy.

Czytaj więcej...
Porozmawiajmy!

OKK! design

Porozmawiajmy! Profesor Jerzy Bralczyk o komunikacji

2020-03-30

Komunikacja odgrywa niezwykle istotną rolę w naszej codzienności, pracy, relacjach – dlatego właśnie ona była tematem przewodnim 17. edycji OKK! design. Wydarzenie odbyło się 9 marca 2020 r. w warszawskiej przestrzeni Mysia 3.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket