POLSAT BOX

Cztery nowe kanały 4K w Polsat Box i Polsat Box Go

Cztery nowe kanały 4K

W Polsat Box oraz Polsat Box Go pojawiły się kolejne nowości – cztery nowe kanały w jakości 4K: Love Nature 4K, MyZen TV 4K, Museum TV 4K i Travelxp 4K.

W Polsat Box stacje są dostępne dla użytkowników dekoderów 4K od najniższych pakietów (S/Wygodnego), dla użytkowników telewizji satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej OTT z dekoderem, a w Polsat Box Go w ramach pakietu Polsat Box Go Premium.

Stacja telewizyjna Love Nature 4K przybliża widzom piękno natury i oferuje wyjątkowe treści z całego świata. MyZen TV 4K to kanał lifestylowy, oferujący inspirujące magazyny oraz rozrywkę z praktycznymi poradami, wskazówkami dotyczącymi zdrowia, domu i ogrodu, gotowania i podróży. Pierwszy kanałem poświęconym sztuce jest Museum TV 4K, który prezentuje sztuki piękne, jak i komiksy, sztukę cyfrową i wideo, fotografię, architekturę, projektowanie oraz rozrywkę opartą na faktach. Podróżnicy na kanale Travelxp 4K znajdą ponad 1000 godzin programów premium o tematyce podróżniczej i lifestylowej, w tym produkcje oryginalne z ponad 60 krajów. Polsat Box zapewnia łącznie osiem kanałów 4K. Poza wspomnianymi nowościami abonenci wszystkich trzech technologii mają dostęp do Eleven Sports 1 4K i InUltra, a użytkownicy telewizji satelitarnej dodatkowo do dwóch stacji niekodowanych – Fashion TV UHD i NASA TV UHD. Kanały można odbierać za pośrednictwem dekoderów Polsat Box 4K i Polsat Box 4K Lite, dostępnych w ofertach telewizji satelitarnej/IPTV i internetowej OTT z dekoderem już od 49 zł. W Polsat Box Go nowe stacje można oglądać na platformach Android TV 4K, Samsung Tizen 4K, Apple TV 4K i urządzeniach mobilnych iOS obsługujących rozdzielczość 4K. Użytkownicy serwisu mają dodatkowo dostęp do Eleven Sports 1 4K, który znajduje się w pakiecie Polsat Box Go Sport.

2023-01-26
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket