Artykuły

X-type

X-type – użyteczne rozwiązania na co dzień

2019-04-25

Firma Amica wprowadziła do oferty innowacyjną linię urządzeń X-type. Jest ona odpowiedzią czołowego producenta AGD w Polsce na oczekiwania konsumentów szukających kompleksowych rozwiązań do swoich nowoczesnych kuchni, skrojonych na wymiar.

Czytaj więcej...
Gaz w cenie i na czasie!

Gaz w cenie i na czasie!

2018-06-08

Klienci poszukujący piekarników gazowych mają twardy orzech do zgryzienia. Obecnie na polskim rynku jest tylko kilka firm, które oferują tego typu urządzenia. Czy to oznacza, że era pieców zasilanych gazem się kończy? Absolutnie nie.

Czytaj więcej...
Jak inteligentne sprzęty AGD pomagają

Jak inteligentne sprzęty AGD pomagają w utrzymaniu diety?

2018-01-29

Przestrzeganie zdrowych nawyków żywieniowych to prawdziwe wyzwanie, do którego warto podejść strategicznie. Odpowiedni plan działania, zakup zdrowych produktów, usunięcie słodyczy z kuchennych szafek … a to dopiero początek. Na szczęście inteligentne sprzęty AGD wychodzą nam naprzeciw i mogą wesprzeć nas w utrzymaniu zdrowych nawyków. Przekonaj się, jak to jest możliwe!

Czytaj więcej...
Jak łatwo i skutecznie

Jak łatwo i skutecznie czyścić piekarnik?

2017-08-29

Codziennie użytkowanie piekarnika wymaga od nas dbania nie tylko o jego stan techniczny, ale także... czyste wnętrze. Jeśli nie chcemy, by przygotowywany przez nas pyszny sernik pachniał obiadem zrobionym poprzedniego dnia – musimy pamiętać o systematycznym czyszczeniu urządzenia. Najlepiej myć je po każdym użyciu – wtedy łatwiej będzie pozbyć się zabrudzeń, a sam sprzęt posłuży nam zdecydowanie dłużej. Eksperci marki Hotpoint podpowiadają, jak szybko i skutecznie pozbyć się niechcianych zabrudzeń z wnętrza piekarnika.

Czytaj więcej...
Nowy wymiar pieczenia

Nowy wymiar pieczenia

2017-03-07

Zaprojektowanie przez firmę Candy modelu WCT to bez wątpienia nowy krok w segmencie piekarników. Dotychczas pojawiły się kuchenne telewizory do zabudowy, lodówki czy okapy z ekranami, ale piekarników z ekranem multimedialnym w Polsce jeszcze nie było. Do dziś. Zmieniło się to za sprawą Candy.

Czytaj więcej...
Jeśli piec

Jeśli piec to w czym?

2017-02-16

Przede wszystkim w naprawdę dobrym piekarniku. Nie ma co ukrywać, że rodzaj i funkcje piekarnika mają duży wpływ na efekt końcowy.

Czytaj więcej...
Termosonda

Termosonda warto ją mieć

2017-01-09

Aby idealnie upiec mięso, potrzebujemy nie tylko dobrej jakości produktu, ale także - umiejętności kulinarnych. Mięso nie może być zbyt surowe, lub wręcz przeciwnie - wysuszone. Możemy korzystać z programów automatycznych, przykrycia mięsa (ochroni je przed wysuszeniem), albo... z termosondy.

 

Czytaj więcej...
Ciekawe badanie na temat kuchni

Ciekawe badanie na temat kuchni

2017-01-09

Z badania przeprowadzonego przez TNS Polska na zlecenie firmy Amica w październiku 2016 r. wynika, że Polacy chętnie eksperymentują, poznają nowe smaki i poszukują kulinarnych inspiracji. Tutaj słowo „otwartość” okazało się trafne w kontekście opisania polskiej kuchni.

Czytaj więcej...

"Miękkie zawiasy" w piekarnikach

2016-11-29

Jakość pieczenia i zastosowane technologie to jedno, jednak warto zadbać także o aspekty użytkowe i komfort podczas pieczenia. Z pewnością zapewni nam go system miekkich zawiasów. Czym jest i jak działa?

Czytaj więcej...
Technologie i innowacje

Technologie i innowacje dostępne w piekarnikach

2016-11-29

Zarówno kuchnie, płyty jak i piekarniki wyposażone są w wiele ciekawych funkcji i rozwiązań. Wszechstronna automatyka poprawia znacznie komfort obsługi, zaleca optymalne ustawienia, informuje o błędach czy konieczności mycia i konserwacji.

Czytaj więcej...
Sterowanie

Sterowanie i interaktywność

2016-11-29

Interaktywny, elektroniczny panel sterowania to główny element każdego nowoczesnego urządzenia AGD. Poza włączeniem różnych opcji i funkcji, coraz częściej pełni on także ważną rolę estetyczną.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket