Artykuły

Home Connect

BSH

Home Connect – technologia przyszłości ułatwiająca codzienność

2022-07-05

 

W czerwcu w warszawskim Studio Las odbyła się konferencja prasowa BSH poświęcona Home Connect – rozwiązaniu, dzięki któremu w prosty sposób można sterować urządzeniami gospodarstwa domowego, monitorować je i ustawiać bezpośrednio ze smartfona przy pomocy aplikacji. Spotkanie poprowadziła dziennikarka, prezenterka telewizyjna Marzena Rogalska, a jej gośćmi byli: fan technologii Zbyszek Urbański oraz trener BSH Piotr Stokłosa.

Czytaj więcej...
IFA 2022

IFA

IFA 2022 nowe otwarcie

2022-07-02

IFA to największe na świecie targi elektroniki konsumenckiej – pełny przegląd rynku RTV, AGD i IT, ważne miejsce prezentacji światowych premier nowości oraz najnowszych osiągnięć i trendów, miejsce spotkań osób z branży.

Czytaj więcej...
Bilety IFA 2022 Super Early Bird

IFA

Bilety IFA 2022 Super Early Bird są już dostępne!

2022-06-04

IFA 2022 rusza pełną parą – na dużą skalę i w realnym, a nie wirtualnym świecie. Organizatorzy już obserwują duży popyt na powierzchnie wystawiennicze. Marki i detaliści przygotowują się do wydarzenia na dużą skalę, na którym w realnym świecie zaprezentują pełny zakres oferowanej elektroniki użytkowej i sprzętu AGD.

Czytaj więcej...
IV Kongres AGD

APPLiA POLSKA

IV Kongres AGD tradycyjnie w Łodzi

2022-05-08

Jak co roku „InfoProdukt” objął patronatem medialnym największe wydarzenie w branży AGD w Polsce. Czwarta edycja Kongresu AGD, którego głównymi organizatorami są związek producentów AGD APPLiA Polska i Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, odbędzie się tradycyjnie w Fabryce Grohmana w Łodzi.

Czytaj więcej...
Największe targi w Berlinie

IFA

Największe targi w Berlinie już we wrześniu!

2022-05-08

Producenci i dystrybutorzy z branży elektroniki użytkowej i AGD z całego świata zgodnie twierdzą, że z niecierpliwością oczekują na targi IFA 2022 i wezmą w nich udział w targach, ponieważ muszą przygotować się na nowe oczekiwania postpandemiczne konsumentów.

Czytaj więcej...
Art Collection z nagrodą

VESTFROST

Art Collection z nagrodą „Dobry Design 2022”

2022-03-12

Najnowszy model chłodziarkozamrażarki z linii Art Collection marki Vestfrost, przedstawiający polskiego artystę wszech czasów – Fryderyka Chopina, zajął pierwsze miejsce w konkursie „Dobry Design 2022", w kategorii kuchennego AGD. Nagroda została wręczona podczas uroczystej gali organizowanej w ramach targów 4 Design Days w Katowicach.

Czytaj więcej...
Tym razem pod hasłem

ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL

Tym razem pod hasłem „RE:GENERACJA”

2022-03-08

Tegoroczna odsłona Łódź Design Festival 2022 odbędzie się w dniach 12 – 22 maja 2022 r. Hasło „RE:GENERACJA” to zaproszenie do wspólnego poszukania odpowiedzi na wyzwania przyszłości. Organizatorzy festiwalu zapowiadają wyjątkowy i atrakcyjny program, w którym nie zabraknie konkursu make me!, plebiscytu must have oraz wielu interesujących wystaw i wernisaży.

Czytaj więcej...
ELECTRO-SYSTEM i REMONDIS Electrorecycling

ELECTRO-SYSTEM

REMONDIS

ELECTRO-SYSTEM i REMONDIS Electrorecycling we wspólnej kampanii edukacyjnej

2022-03-08

Dr Robert Wawrzonek, prezes zarządu ELECTRO-SYSTEM, członek zarządu REMONDIS Electrorecycling.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket