Artykuły

Odpowiada na 100 pytań

TAURON

Odpowiada na 100 pytań o fotowoltaikę

2021-05-23

Odpowiedzi na 100 najczęściej zadawanych pytań o fotowoltaikę znalazły się w najnowszym poradniku, który Tauron przygotował dla swoich klientów. Poradnik został przygotowany z myślą o osobach, które rozważają montaż instalacji fotowoltaicznej. Poradnik można pobrać ze strony tauron.pl/ebook.  

Czytaj więcej...
Już 30 pojemników

REMONDIS

Już 30 pojemników na ulicach Sosnowca

2021-03-03

Mieszkańcy Sosnowca mogą łatwiej pozbyć się małogabarytowego sprzętu RTV i AGD, wrzucając go do specjalnych pojemników. Do tej pory w mieście było ich tylko 10. Jednak dzięki nowemu porozumieniu między urzędem miasta i spółkami z grupy REMONDIS w styczniu 2021 r. liczba pojemników wzrosła o kolejne 20.

Czytaj więcej...
Blisko 90 tys.

ENERGA OPERATOR

Blisko 90 tys. mikroinstalacji w sieci

2021-02-24

Już prawie 90 tys. mikroinstalacji pracuje w sieci Energi Operatora, należącej do grupy kapitałowej Orlen, wedle stanu na koniec 2020 r. Mimo trudności związanych z pandemią ubiegły rok był pod względem przyłączonych tego typu źródeł rekordowy.

Czytaj więcej...
Era nowych

SAMSUNG

Era nowych wirtualnych doznań

2020-09-04

„Life Unstoppable” to wydarzenie zorganizowane przez Samsunga, w ramach którego firma zaprezentowała najnowsze smartfony, urządzenia ubieralne, telewizory, produkty audio i AGD.

Czytaj więcej...
Zwiększa udział energii elektrycznej

BOSCH

Zwiększa udział energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych

2020-09-04

Na drodze ku osiągnięciu neutralności klimatycznej odnawialne źródła są kluczowym obszarem umożliwiającym firmom wprowadzenie optymalizacji. Bosch rozszerza swoją działalność w zakresie produkcji własnej energii elektrycznej w swoich lokalizacjach i będzie długoterminowym odbiorcą energii ze źródeł odnawialnych w nowo wybudowanych farmach wiatrowych i solarnych.

Czytaj więcej...
Walka z kryzysem

ENERGIA POLSKA

Walka z kryzysem będzie miała kolor zielony

2020-07-28

Rezygnacja z biur na rzecz pracy zdalnej, nagradzanie rolników za redukcję śladu węglowego, inwestycje środków rozwojowych w OZE – to tylko kilka przykładów, jak za sprawą zielonej energii państwa mogą pokonać recesję gospodarczą.

Czytaj więcej...
Spadają ceny energii,

ENEWSROOM

Spadają ceny energii, węgiel nieopłacalny

2020-07-06

Od początku kryzysu spowodowanego epidemią koronawirusa obserwujemy zmniejszenie zużycia energii. Maleje konsumpcja prądu, a cena baryłki ropy na światowych rynkach znacząco spada.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket