Artykuły

Mocne uderzenie

Mocne uderzenie

2018-02-12

Firma i zarazem marka iRobot słynie z produkcji najbardziej zaawansowanych technicznie robotów sprzątających. Końcówka ubiegłego roku i szereg wygranych plebiscytów oraz niezliczone wyróżnienia potwierdzają niezwykle silną pozycję marki na polskim rynku.

Czytaj więcej...
Nowym członkiem CECED Polska

Nowym członkiem CECED Polska

2018-02-10

Jeden z najbardziej uznanych na świecie producentów ekspresów do kawy, szwajcarska marka JURA, dołączyła do grona członków CECED Polska. Związek pracodawców branży AGD został utworzony w Polsce w 2004 r. i reprezentuje wiele uznanych firm i marek z sektora AGD.

Czytaj więcej...
Jak oswoić mikrofalówkę?

Jak oswoić mikrofalówkę?

2018-01-24

Im bardziej skomplikowane urządzenie, tym więcej pytań. Reguła ta jest szczególnie żywa w przypadku mikrofalówek. Kuchenka mikrofalowa, mimo że liczy sobie już 70 lat, wciąż budzi niekiedy kontrowersje, których źródłem są przekazywane pocztą pantoflową mity.

Czytaj więcej...
Podstawowe zasady picia

Podstawowe zasady picia i przyrządzania soków i koktajli

2017-12-07

O zaletach i zasadach przygotowywania soków i koktajli opowiada Agata Ziemnicka- Łaska, dietetyczka i ekspert żywieniowy Philips.

Czytaj więcej...
Rewolucja w przechowywaniu

Rewolucja w przechowywaniu żywności

2017-10-13

16 października to obchody Światowego Dnia Żywności, który ustanowiony został przez ONZ ds. Wyżywienia i Rolnictwa w 1979 r. Corocznie w samej tylko Polsce gospodarstwa domowe marnują ponad 2 miliony ton żywności (Eurostat). Celem nadrzędnym tego dnia jest zwiększenie świadomości konsumentów na temat światowych problemów żywnościowych oraz walka z głodem i niedożywieniem. Marka FoodSaver, jako lider w segmencie produkcji systemów pakowania próżniowego, prezentuje proste sposoby na wydłużenie przydatności artykułów spożywczych.

Czytaj więcej...
Etykiety energetyczne

Etykiety energetyczne

2017-07-28

Z początkiem września 2017 r. nastąpiły zmiany w nowych etykietach energetycznych dotyczących klasyfikowania odkurzaczy. To kolejny etap zmian w etykietowaniu odkurzaczy.

Czytaj więcej...
Prężnie rozwija się na rynku

Prężnie rozwija się na rynku inteligentnych urządzeń sprzątających

2017-07-17

Polska firma RoboJet prężnie rozwija się na rynku inteligentnych urządzeń sprzątających. Po pozytywnym odbiorze najnowszego odkurzacza automatycznego ze zintegrowanym oczyszczaczem powietrza – RoboJet Air PRO, firma zaczyna szturmować rynki zagraniczne.

Czytaj więcej...
Najczęstsze problemy

Najczęstsze problemy męskiej skóry

2017-05-19

Badanie przygotowane przez markę Braun przeanalizowało główne typy współczesnych mężczyzny – ich najczęstsze problemy skórne oraz to, w jaki sposób tryb życia wpływa na stan ich skóry. 

Czytaj więcej...
Wsparł modelki na pokazie

Wsparł modelki na pokazie Thecadess

2017-05-10

Najnowszy pokaz duetu Thecadess zaproponował kolekcję na wiosnę i lato 2017 r. Wydarzenie wsparła marka Remington, która zadbała o piękne nogi modelek, udostępniając im najnowszy depilator IPL.

Czytaj więcej...
Nowa odsłona aplikacji

Nowa odsłona aplikacji

2017-05-10

W ulepszonej aplikacji iRobot Home 2.0 pojawiły się nowe, dodatkowe funkcje. Użytkownik po każdym zakończonym cyklu sprzątania może zobaczyć m.in. wyświetlaną na ekranie mapę pokrycia powierzchni, jak również miejsca obszarów bardziej zabrudzonych (DirtDetect).

Czytaj więcej...
Zwiększanie mocy

Zwiększanie mocy ssania odkurzacza

2017-04-11

Jak zwiększyć moc ssącą odkurzacza bez wymiany jego silnika? Jak sprawić, by wraz z zapełnianiem się worka, efektywność urządzenia nie malała? Poznaj proste sposoby na szybsze i skuteczniejsze odkurzanie.

Czytaj więcej...
iRobot o nawigacji przyszłości

iRobot o nawigacji przyszłości

2017-02-08

Warszawa, 7 lutego 2017 r. – rynek robotów sprzątających rozwija się bardzo dynamicznie
i wykorzystuje coraz więcej dostępnych rozwiązań. iRobot Corporation jako jego pionier i lider doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że produkt musi być stale rozwijany w oparciu o dostępne, ale i sprawdzone rozwiązania. Wszystko to ma na celu realizację nakreślonej przez firmę wizji marki oraz całej gałęzi gospodarki.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket