THOMAS

Kontynuuje współpracę z TVN

Kontynuuje współpracę z TVN

Marka Thomas, czołowy specjalista w segmencie odkurzaczy tradycyjnych oraz wykorzystujących filtr wodny, rozpoczyna rok od intensywnych działań marketingowych, reklamowych i w zakresie PR.

Wśród wielu działań na plan pierwszy wysuwa się kontynuacja współpracy z kanałem TVN Style, który rozpoczął kolejny sezon produkcyjny kontrowersyjnego i zarazem intrygującego programu „I nie opuszczę Cię aż do ślubu”. W ubiegłym roku wzbudził on ogromne zainteresowanie zarówno widzów, jak i reklamodawców i przy okazji przyczynił się do wielu burzliwych dyskusji w środowisku, a także wśród etyków i socjologów.

Bez wątpienia jest to produkcja niezwykle oryginalna, a przy tym podobająca się widzom, dlatego powstają kolejne jej serie. Format niesie za sobą także dużą oglądalność i określoną grupę docelową, w związku z czym przedstawiciele marki Thomas żartują, że podobnie jak ma to miejsce w konwencji programu „nie opuszczą go aż do ceremonii zaślubin”, a firma pozostaje jego czołowym sponsorem, tak jak miało to miejsce w roku 2017.

W programie lokowany jest model Aqua+ Multiclean X10 Parquet, pojawiają się także bannery pokazujące całą serię Aqua+. W lutym przeprowadzona była również kolejna część kampanii w telewizji TVN Style, którą objęte były modele z serii Aqua+.

2018-02-28
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket