MPM

Sam Cook – nowa marka w ofercie

Sam Cook – nowa marka w ofercie

Firma MPM poszerzyła swoją ofertę o nową markę i nową linię produktów z segmentu premium. Sam Cook, bo o niej mowa, to profesjonalny sprzęt do gotowania, który powstał zarówno na bazie doświadczeń najlepszych szefów kuchni, jak i firmy z Milanówka.

Linia Sam Cook to propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Produkty zostały stworzone przy współpracy z wieloma profesjonalistami, toteż przeznaczone są dla prawdziwych miłośników kulinarnych nowinek. Sam Cook obejmuje np. innowacyjną metodę gotowania sous-vide, która jest wykorzystywana w najbardziej prestiżowych restauracjach na świecie. Metoda ta polega na wolnym gotowaniu w stałej i obniżonej temperaturze wody w próżniowo zamkniętych woreczkach foliowych. Dzięki takiemu sposobowi potrawy nie tylko zachowują niepowtarzalny smak, lecz także wszelkie witaminy i składniki odżywcze.

Wśród wielu produktów, które zaprezentujemy w najbliższym czasie, Sam Cook proponuje m.in. termocyrkulator do sous-vide, model PSC-20. Proste w obsłudze urządzenie jest w stanie zapewnić nie tylko wspaniały smak, lecz także walory zdrowotne przygotowywanego jedzenia dzięki równomiernej temperaturze i idealnemu obiegowi wody i pary. Znajdująca się w zestawie pakowarka próżniowa PSC-30 ułatwia przechowywanie produktów i sprawia, że pozostają one świeże i łatwo się je konserwuje.

2018-04-13
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket