Artykuły

Parametry

Parametry urządzeń prasujących

2020-01-02

W wypadku żelazek i innych urządzeń z zakresu AGD konkretne dane mogą być pomocne w zakupie najlepszego dla nas urządzenia.

Czytaj więcej...
Typy urządzeń do

Typy urządzeń do prasowania

2020-01-02

Urządzeń do prasowania jest bardzo wiele. Każde z nich przeznaczone jest do określonych prac i warunków, w jakich będą pracowały. Dlatego przemyślany wybór jest połową sukcesu.

Czytaj więcej...
Żelazka, stacje pary i steamery

Żelazka, stacje pary i steamery – w trosce o ubrania

2019-01-07

Prasowanie należy do jednych z mniej lubianych prac domowych. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby je sobie nieco ułatwić. Wystarczy wybrać sprzęt odpowiedni do potrzeb i wyposażony w nowoczesne rozwiązania. Nie obiecujemy, że dzięki nim prasowanie stanie się przyjemnością, ale na pewno będzie trwało krócej.

Czytaj więcej...
Czy jakość wody wpływa na efekty prasowania?

Czy jakość wody wpływa na efekty prasowania?

2016-11-16

Ma ogromne znaczenie dla tych wszystkich urządzeń AGD, które ją wykorzystują do pracy, tym bardziej, jeśli używają jej pod ciśnieniem.

Czytaj więcej...
Czyszczenie

Czyszczenie i konserwacja

2016-11-16

Ma to kluczowe znaczenie dla pracy oraz długiego użytkowania żelazek parowych oraz bojlerów. Niestosowanie się do zaleceń producentów prowadzi do pogorszenia jakości prasowania, a w krańcowych sytuacjach do awarii urządzenia.

Czytaj więcej...
Akcesoria i dodatki

Akcesoria i dodatki ułatwiające prasowanie

2016-11-16

Nowoczesne żelazko to dopiero połowa sukcesu. Każdy, kto spędził przy prasowaniu choćby godzinę, wie, że niezbędne i niezastąpione są różne akcesoria. Jednym z nich jest dobra deska do prasowania. Ale to też nie wszystko!

Czytaj więcej...
Jeszcze lepsze

Jeszcze lepsze prasowanie

2016-11-15

Żelazka i stacje pary mają wiele zbliżonych funkcji. Warto jednak wiedzieć, że jest duża grupa modeli, które imponują pomysłowością i wyróżniają się wieloma innowacyjnymi i praktycznymi rozwiązaniami.

Czytaj więcej...
Elementy składowe

Elementy składowe żelazka

2016-11-15

Teoretycznie żelazko jakie jest, każdy widzi. Sądząc jednak tylko po wyglądzie, można dokonać złego wyboru. Wszystkie wyglądają dziś bowiem okazale i nowocześnie.

Czytaj więcej...
Ważne parametry

Ważne parametry pomogą przy wyborze

2016-11-15

W wypadku żelazek i innych urządzeń z zakresu aGD konkretne dane mogą być pomocne w zakupie najlepszego dla nas urządzenia.

Czytaj więcej...
Oznaczenia

Oznaczenia na metkach

2016-11-15

Producenci dbają o to, by na ich ubraniach znalazły się informacje na temat sposobu konserwacji odzieży, czyli prania oraz prasowania. Warto się z nimi zapoznać, by we właściwy sposób postępować z ulubioną koszulą czy sukienką, zwłaszcza gdy można je prać w wodzie czyli domowymi sposobami, bez konieczności oddawania do pralni.

Czytaj więcej...
Od steamera

Od steamera po stacje pary

2016-11-15

Wbrew pozorom urządzeń do prasowania jest coraz więcej, a niektóre są niezwykle wyspecjalizowane, choćby te wymyślone specjalnie tylko do męskich koszul czy damskich bluzek. 

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket