Artykuły

Lodówki wielodrzwiowe

Lodówki wielodrzwiowe multidoor

2023-03-04

Wielkogabarytowe, a do tego wielodrzwiowe chłodziarkozamrażarki to, obok konstrukcji typu side by side i multidoor, bardzo pojemne, a do tego praktyczne i funkcjonalne urządzenia. Cechą charakterystyczną tego typu konstrukcji jest zastosowanie najczęściej czterech skrzydeł drzwi, choć na rynku dostępne są również modele trzydrzwiowe, a także pięciodrzwiowe. (Fot. Concept)

Czytaj więcej...
Wolnostojące chłodziarki i zamrażarki

Wolnostojące chłodziarki i zamrażarki z możliwością zestawienia

2023-02-03

Czym różni się klasyczny model side by side od modeli zestawianych? Tym, że lodówkę i zamrażarkę możemy umiejscowić zarówno razem, jak i osobno. Z praktycznego punktu widzenia może to mieć ogromny wpływ na wystrój i sposób organizacji przestrzeni kuchennej. Modele lodówek side by side to, bez wątpienia, obok imponującej funkcjonalności przede wszystkim duża pojemność do przechowywania. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Pojemne i funkcjonalne

Pojemne i funkcjonalne lodówki side by side jednobryłowe

2022-12-29

Tradycyjne modele side by side charakteryzują się specyficznym podziałem na części chłodzącą i mrożącą. Istotnym elementem lodówek side by side jest pionowy słupek dzielący urządzenie na dwie połowy. Oferują bardzo dużą pojemność przechowywania produktów, ale nie każdy będzie zadowolony z takiego sprzętu. Sprawdziliśmy, co oferują producenci w tym zakresie. (Fot. Hisense)

Czytaj więcej...
Ponadczasowy wzorniczo

Ponadczasowy wzorniczo sprzęt wolnostojący retro i vintage

2022-11-29

Producenci sprzętów gospodarstwa domowego, również tych wolnostojących, nie zapominają o użytkownikach, którzy urządzają swoje kuchnie w stylu rustykalnym, vintage czy też retro. Utrzymane w tej stylistyce modele rozmaitych sprzętów, poza pięknym wyglądem i solidnym wykonaniem, są równie praktyczne i funkcjonalne, jak te klasyczne bądź łączące różne style i epoki z teraźniejszością. (Fot. Vestfrost)

Czytaj więcej...
Nowoczesne

Nowoczesne linie wzornicze

2022-11-29

Nowoczesne, spójne wzornictwo pozwala stworzyć jednolity efekt. Zwykle spójna linia wzornicza ma swoją nazwę, która jest jednocześnie określeniem handlowym. Nierzadko nazwa nawiązuje bezpośrednio do walorów linii i jej autów czy projektanta, który ją stworzył. Polacy coraz chętniej decydują się na takie zestawienie sprzętów. (Fot. Siemens)

Czytaj więcej...
Ponadczasowe i stylowe

Ponadczasowe i stylowe linie wzornicze retro i vintage

2022-10-31

Kuchnie utrzymane w stylistyce retro, vintage, a nawet loftowej to coraz chętniej urządzane wnętrza. To za sprawą przytulnej kolorystyki i ponadczasowości. Taka kuchnia sprawia, że czujemy się w niej niczym w domku na wsi. Co więcej, kuchnia w stylu retro nie wyklucza dopełnienia aranżacji nowoczesnym sprzętem AGD. (Fot. Gorenje)

Czytaj więcej...
Lodówki

Lodówki z zamrażarką dolną

2022-10-08

Chłodziarki z dolnym zamrażalnikiem należą do najpopularniejszych modeli, które znajdziemy w polskich gospodarstwach domowych. Mnogość kolorów i kształtów, a także wymiarów i nowoczesnych funkcji sprawia, że wśród modeli tego rodzaju sprzętu chłodniczego znajdziemy urządzenie nawet dla najbardziej wymagających użytkowników. (Fot. LG)

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarki z praktycznym,

Chłodziarkozamrażarki z praktycznym, górnym zamrażalnikiem

2022-09-08

Lodówka z zamrażarką umiejscowioną na górze to wciąż popularny sprzęt, który ma rzeszę zwolenników. Producenci tych konstrukcji oferują je w wersjach o rozmaitej wysokości i szerokości, a do tego wyposażanych w nowoczesne systemy i funkcje, które nie tylko pozwalają na prawidłowe i dłuższe przechowywanie żywności, ale przede wszystkim są ciche i energooszczędne. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
Wolnostojące chłodziarkozamrażarki

Wolnostojące chłodziarkozamrażarki jednodrzwiowe

2022-08-04

Chłodziarkozamrażarki jednodrzwiowe, choć uznawane za modele przede wszystkim do małych kuchni, to duży segment rynku chłodniczego, cieszący się dużą popularnością. To również różnorodna grupa funkcjonalnych urządzeń. Tego typu modele mają często niewielkie gabaryty, jednak doskonale sprawdzą się zarówno w niewielkiej kuchni, jak i dużym domu.

Czytaj więcej...
Środki do czyszczenia i konserwacji

Środki do czyszczenia i konserwacji AGD oraz zlewozmywaków

2022-08-03

Wykorzystując odpowiednie środki czystości, zwłaszcza takie, które są przeznaczone do określonych typów sprzętów oraz materiałów, z jakich zostały wykonane, możemy znacznie przedłużyć nie tylko ich estetyczny wygląd, ale przede wszystkim prawidłowe działanie.

Czytaj więcej...
Chłodziarki jednodrzwiowe powyżej 85 cm wysokości

Chłodziarki jednodrzwiowe powyżej 85 cm wysokości

2022-07-10

Lodówki jednodrzwiowe to różnorodna, a jednocześnie funkcjonalna grupa urządzeń. Tego typu modele mają często niewielkie gabaryty, jednak doskonale sprawdzą się zarówno w niewielkiej kuchni, akademiku, jak i na kempingu. Lodówka jednodrzwiowa o wysokości powyżej 85 cm może być odpowiedzią na brak miejsca w kuchni, ale nie ujmuje to jej funkcjonalności. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Chłodziarki jednodrzwiowe do 85 cm wysokości

Chłodziarki jednodrzwiowe do 85 cm wysokości

2022-06-07

Jednodrzwiowe chłodziarki, pomimo niewielkich gabarytów, sprawdzą się w określonych przestrzeniach, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota. Do tego odznaczają się praktyczną pojemnością i bogatym wyposażeniem funkcjonalnym. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket