Artykuły

Miksery ręczne wyróżnione

Miksery ręczne wyróżnione przez Stiftung Warentest

2020-12-31

Wszyscy wiemy, że miksery ręczne to niezwykle funkcjonalne urządzenia, których nie może zabraknąć w kuchni. Fundacja Stiftung Warentest przeprowadziła test mikserów ręcznych, w którym dwa wyróżnienia zdobyła marka Bosch.

Czytaj więcej...
Wyjątkowa Roomba s9+

Wyjątkowa Roomba s9+ na charytatywnej aukcji

2020-12-31

Marka iRobot zaprezentowała niedawno jedyną w swoim rodzaju wersję robota odkurzającego Roomba s9+. Urządzenie wraz ze stacją dokującą zostało pomalowane przez Annę Halarewicz – cenioną ilustratorkę modową.

Czytaj więcej...
Wyróżniona

Wyróżniona „iF Design Award” 2020

2020-12-31

Higienizująca parownica Laurastar Iggi została uhonorowana prestiżową nagrodą „iF Design Award” 2020. Zaprojektowana w Szwajcarii ma wszystkie zalety, dzięki którym marka Laurastar stała się rozpoznawalna i doceniana na rynku światowym.

Czytaj więcej...
Charytatywna Roomba s9+

Charytatywna Roomba s9+ zaprezentowana

2020-11-08

Marka iRobot zaprezentowała jedyną w swoim rodzaju wersję robota odkurzającego Roomba s9+. Urządzenie wraz ze stacją dokującą zostało ozdobione odręcznymi grafikami polskiej ilustratorki – Anny Halarewicz.

Czytaj więcej...
10 tys. zł dla

10 tys. zł dla młodych sportowców

2020-11-08

O tym, że sport to zdrowie, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. O zdrowie trzeba dbać, a jednym ze sposobów wspierania odporności organizmu i kondycji fizycznej jest dbałość o prawidłowe nawodnienie. Woda to życie, zdrowie i aktywność. Bez wody nie ma nic. Przekonuje nas o tym firma Aquaphor, producent filtrów do wody, którego celom przyświeca dewiza: jakość wody to jakość życia.

Czytaj więcej...
Po raz szósty wspiera

Po raz szósty wspiera Thank Your Cleaner Day

2020-11-08

21 października odbył się po raz szósty na świecie i drugi w Polsce Thank Your Cleaner Day, czyli dzień osób sprzątających zawodowo.

Czytaj więcej...
Geniusz pomaga w

Geniusz pomaga w sprzątaniu

2020-11-07

Platforma iRobot Genius wprowadza szeroką gamę nowych funkcji dla robotów odkurzających Roomba oraz mopujących Braava jet, które zostały wyposażone w moduł WiFi. Zapewnia jeszcze więcej poziomów personalizacji oraz większą kontrolę pracy robotów, dostosowaną do wymagań użytkownika i jego domu.

Czytaj więcej...
Świętuje jubileusz

Świętuje jubileusz 30-lecia

2020-11-07

Jedna z czołowych sieci handlowych w Polsce – RTV Euro AGD obchodzi w tym roku jubileusz 30-lecia. Powstała w 1990 r. firma od 15 lat działa w modelu omnichannel, rozwijając sieć sklepów stacjonarnych, 2 sklepy internetowe oraz sprzedaż telefoniczną przez własne call center.

Czytaj więcej...
Pomaga wybrać ekspres

Pomaga wybrać ekspres online

2020-11-07

Ekspresy do kawy na polskim rynku cieszą się rosnącą popularnością. Jednak wybór urządzenia, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, nie jest łatwy. Dlatego szwajcarski producent ekspresów – JURA udostępnił nową usługę JURA Live, w której w bezpieczny sposób eksperci firmy pomogą w wyborze właściwego urządzenia.

Czytaj więcej...
Neutralny klimatycznie

Neutralny klimatycznie od 2021 r.

2020-11-07

Alfred Kärcher SE & Co. KG jest obecnie firmą oficjalnie wspierającą Sojusz na rzecz Rozwoju i Klimatu przy Organizacji Narodów Zjednoczonych. Jednym z celów Kärcher jest także neutralna dla środowiska eksploatacja wszystkich zakładów firmy na całym świecie już od 2021 roku.

Czytaj więcej...
Przemysł AGD świętuje

Przemysł AGD świętuje Międzynarodowy Dzień Bez Elektrośmieci

2020-10-13

Polski system elektrorecyklingu obchodzi dzisiaj swoje święto – Międzynarodowy Dzień Bez Elektrośmieci. Przez ostatnie 15 lat branża AGD zebrała i sfinansowała odzysk i powtórne wykorzystanie z ponad 1 300 000 000 kg zużytego sprzętu. Około 85 proc. tej masy poddano recyklingowi otrzymując nowe, cenne surowce. Jest to jeden z wielu wkładów przemysłu AGD w Gospodarkę Obiegu Zamkniętego.

Czytaj więcej...
Oczyścił największy na świecie pomnik

Oczyścił największy na świecie pomnik Ottona von Bismarcka

2020-09-25

W samym środku hamburskiej metropolii wznosi się największy na świecie pomnik Ottona von Bismarcka. Kärcher zajął się kompleksowym oczyszczeniem wysokiego na 34,3 m i liczącego ponad 100 lat monumentu. Prace trwały ponad dwa miesiące.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket