Artykuły

Zachęca pracowników

Zachęca pracowników do szczepień

2021-06-09

BSH rozpoczęło akcję „Podwijamy rękaw”, której celem jest promowanie idei szczepień przeciw Covid-19 wśród pracowników. Pod hasłem kampanii zarząd i pracownicy firmy prezentują osobiste motywacje i zachęcają kolegów i koleżanki z pracy do szczepienia.

Czytaj więcej...
Targi IFA 2021

Targi IFA 2021 odwołane

2021-06-09

Pomimo entuzjastycznych reakcji zarówno wystawców, jak i odwiedzających organizator targów IFA – Messe Berlin musiał podjąć decyzję o odwołaniu tegorocznej fizycznej edycji imprezy.

Czytaj więcej...
Robot „Alex”

Robot „Alex” w serwisie fabrycznym

2021-06-03

Firma BSH uruchomiła w swoim serwisie fabrycznym bota, który rozmawia z klientami, rozumie ich pytania i odpowiada na nie. „Alex”, bo o nim mowa, wspiera pracowników serwisu AGD marek Bosch i Siemens.

Czytaj więcej...
Nowa kampania

Nowa kampania wielofunkcyjnych sprzętów

2021-06-03

A gdyby istniała pralka, która spełni marzenia? Dopierze wszystko w krótkim czasie, również koce i pościel. Usunie drobnoustroje i roztocza z ubrań, skutecznie pozbędzie się sierści, sama będzie dozować detergent, a także umożliwi dodanie kolejnej porcji prania w trakcie jej pracy. Będzie cicha i ekonomiczna. Brzmi jak marzenie? Amica w nowej kampanii udowadnia, że to już rzeczywistość.

Czytaj więcej...
Kupujemy sprzęt do kuchni.

Kupujemy sprzęt do kuchni. Na co zwrócić uwagę?

2021-06-02

Każdy, kto choć raz zaaranżował od podstaw kuchnię, z pewnością potwierdzi, że to wymagające zadanie. Przestrzeń ta musi być bowiem zarówno estetyczna, jak i funkcjonalna. A wiele w tym względzie zależy od właściwego doboru sprzętów AGD. Na co zwrócić uwagę przy ich zakupie?

Czytaj więcej...
Kampania urządzeń zaprojektowanych

Kampania urządzeń zaprojektowanych „dla wygody”

2021-06-02

„Dla wygody” – to hasło przewodnie nowych kampanii Samsunga, ale także filozofia projektowania urządzeń domowych, które mają ułatwiać życie i odciążać w codziennych obowiązkach. Linie „inteligentnych” pralek i pralkosuszarek Samsung AI Control oraz odkurzaczy bezprzewodowych Samsung Jet są bohaterami nowych kampanii marki.

Czytaj więcej...
Wiosenne

Wiosenne E-Porządki

2021-05-31

Czy wiecie, że statystyczny Polak chowa w swojej szafie co najmniej dwa nieużywane telefony komórkowe? Zgodnie z badaniem firmy Digital Care „Smart Barometr, czyli Polacy i ich smartfony” 62 proc. respondentów posiadało łącznie trzy smartfony – jeden do użytku, a dwa w szufladzie „na zapas”.

Czytaj więcej...
Produkcja AGD

Produkcja AGD bije kolejne rekordy

2021-05-31

Przemysł AGD odnotował rekordowe wyniki w pierwszym kwartale tego roku. Polskie fabryki wyprodukowały w tym czasie łącznie 7,5 mln urządzeń dużego AGD. To o 1 proc. więcej niż w rekordowym poprzednim kwartale (4 kwartale 2020 r.) i aż o 30 proc. więcej niż 1 kwartale 2020 r. W sztukach to ponad o 1,7 mln urządzeń więcej niż w tym samym okresie ubiegłego roku. Wolumen produkcji w w marcu był większy o 52 proc. w porównaniu do marca 2020 r.

Czytaj więcej...
„Mężczyzna idealny

„Mężczyzna idealny szuka pary”

2021-05-31

Pod takim hasłem Amica rozpoczęła kampanię, w której dynamiczny, muzyczny spot promuje najnowsze urządzenia z funkcją pary, pozwalające sprostać codziennym wyzwaniom. Kampania obejmuje media tradycyjne i cyfrowe: telewizję, radio, media społecznościowe i kanały YouTube.

Czytaj więcej...
Obchodzi

Obchodzi 30. urodziny

2021-05-13

Firma Concept już od 30 lat oferuje klientom sprzęt AGD. Jej początki sięgają 1991 r., kiedy to Jindřich Valenta otworzył swój pierwszy sklep z artykułami gospodarstwa domowego

Czytaj więcej...
Milion

Milion przetworzonych lodówek

2021-05-05

REMONDIS Electrorecycling jest na polskim rynku jednym z wiodących zakładów w branży recyklingu elektroodpadów oraz zużytych baterii i akumulatorów. W zakładzie przetwarzania w Błoniu na profesjonalnej linii w kontrolowany sposób przetwarzane są zużyte lodówki, które z uwagi na zawartość substancji zubożających atmosferę, zaliczane są do odpadów niebezpiecznych.

Czytaj więcej...
Internet rzeczy:

Internet rzeczy: uwaga na dziurawe systemy operacyjne

2021-05-05

W domach pojawiają się „inteligentne” telewizory, głośniki, a nawet lodówki. Niestety, tylko nieliczni użytkownicy pamiętają o odpowiednim zabezpieczeniu tych urządzeń.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket