Artykuły

Chłodziarkozamrażarka

CONCEPT

Chłodziarkozamrażarka LFT2047wh

2021-09-06

Firma Concept wprowadza nowy model chłodziarkozamrażarki z górnym zamrażalnikiem. Model LFT2047wh jest szczególnie polecany do niewielkich przestrzeni. Szerokość lodówki wynosi 47 cm, natomiast wysokość – tylko 85 cm, co oznacza, że można ją umiejscowić tuż pod ciągiem górnych szafek kuchennych.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka

VESTFROST

Chłodziarkozamrażarka VR-FB383-2H0B

2021-09-06

Marka Vestfrost wprowadza nowy model chłodziarkozamrażarki z dolnym zamrażalnikiem. Lodówka VR-FB383-2H0B łączy eleganckie wzornictwo i wysokiej klasy wyposażenie z rozwiązaniami prozdrowotnymi. Praktyczne funkcje ułatwiają codzienną obsługę i użytkowanie, a specjalne filtry dbają o nasze zdrowie.

Czytaj więcej...
Pralkosuszarka

BOSCH

Pralkosuszarka Serie 6 WNA24401PL

2021-09-06

Firma Bosch od ponad 85 lat tworzy urządzenia gospodarstwa domowego w odpowiedzi na realne potrzeby współczesnych domowników. Takim produktem jest najnowsza pralkosuszarka Serie 6 WNA24401PL, która z uwagi na gabaryty oraz zastosowane funkcje sprawdzi się wszędzie tam, gdzie cenna przestrzeń jest na wagę złota.

Czytaj więcej...
Okap

ELICA

Okap NikolaTesla Fit

2021-09-03

Elica do linii płyt z wbudowanymi wyciągami wprowadza nowy model –NikolaTesla Fit. Tak samo jak poprzednie, tak i ten produkt łączy w sobie dwa niezbędne w każdej kuchni urządzenia, aby przekształcić codzienne czynności w harmonijną całość, charakteryzującą się przede wszystkim nowoczesnością, funkcjonalnością i estetyką.

Czytaj więcej...
Płyta zintegrowana z pochłaniaczem

SAM COOK

Płyta zintegrowana z pochłaniaczem PSC-IOZ-1070

2021-09-03

Marka Sam Cook wprowadza do swojej oferty kompletnie nowy produkt. Jest nim płyta indukcyjna zintegrowana z pochłaniaczem. Model PSC-IOZ-1070 łączy w sobie funkcjonalność dwóch oddzielnych urządzeń – płyty i wyciągu, aby zapewnić maksymalny komfort codziennego gotowania i jak najefektywniej wykorzystać cenną przestrzeń zabudowy kuchennej.

Czytaj więcej...
Płyta indukcyjna

SIEMENS

Płyta indukcyjna iQ700 EX975LVV1E

2021-09-03

Firma Siemens wprowadza nową płytę indukcyjną o szerokości 90 cm. Płyta ma być odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów w kwestii większych możliwości w zakresie przygotowywania posiłków. Co więcej, sprawdzi się nie tylko w domu, ale również komercyjnie, w mniejszych lokalach gastronomicznych.

Czytaj więcej...
Okap

FABER

Okap Galileo Smart Glass

2021-09-01

Galileo Smart to linia okapów marki Faber, która łączy w sobie funkcjonalność, elegancję oraz efektywne zagospodarowanie przestrzeni. Faber pracuje nad jakością powietrza w kuchniach swoich klientów od ponad 60 lat, co roku zaskakując nowymi produktami. Tym razem jest to najnowsza linia systemów zintegrowanych w służbie codziennego życia w kuchni.

Czytaj więcej...
Pralkosuszarka

SHARP

Pralkosuszarka ES-HDB8147W0-PL

2021-08-07

Marka Sharp z myślą o alergikach i rodzicach małych dzieci oferuje model pralkosuszarki z funkcją AllergySmart. Program został zatwierdzony przez Brytyjskie Towarzystwo Alergiczne (Allergy UK) i usuwa z odzieży wybrane alergeny i bakterie, dbając o zdrowie całej rodziny.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket