Artykuły

Jeden z najatrakcyjniejszych pracodawców

Jeden z najatrakcyjniejszych pracodawców w Polsce

2021-08-01

W styczniu 2021 r. Randstad Employer Brand Research przeprowadziło w Polsce badanie na temat atrakcyjności miejsca pracy. W zestawieniu wyników pojawiło się wiele firm, z których BSH w Polsce znalazło się na dziesiątym miejscu, jako jedyna firma z branży producentów sprzętu gospodarstwa domowego.

Czytaj więcej...
SAP Story

SAP Story Grupy Amica

2021-08-01

Grupa Amica, od ćwierć wieku pracująca na narzędziach SAP, planuje dalszą cyfryzację procesów biznesowych. Tym razem stawia na rozwiązanie SAP S/4HANA, automatyzujące produkcję i zarządzanie zasobami. W Polsce spółka zamierza przejść na ten system do 2027 r. Do tego czasu chce zostać także jednym z trzech kluczowych producentów AGD w Europie.

Czytaj więcej...
10 lat współpracy

10 lat współpracy z SOS Wioski Dziecięce

2021-08-01

W tym roku Kärcher i SOS Wioski Dziecięce obchodzą dziesięciolecie swojej współpracy. Z tej okazji firma przekazała tysięczną maszynę czyszczącą do placówki w Norymberdze.

Czytaj więcej...
Rośnie sprzedaż energii

Rośnie sprzedaż energii z kogeneracji

2021-07-28

Już ponad pół tysiąca dużych firm zakontraktowało w Tauronie na 2022 r. energię pochodzącą z kogeneracji. W ramach produktu EKO Biznes zakup każdej MWh umożliwia spadek emisji CO2 do atmosfery o ponad 55 proc. w porównaniu do emisji CO2 dla energii wytwarzanej z węgla kamiennego.

Czytaj więcej...
Sklepy stacjonarne

Sklepy stacjonarne przyspieszają dzięki cyfryzacji

2021-07-07

Sieć RTV Euro AGD od ponad czterech lat rozwija wykorzystywanie narzędzi cyfrowej komunikacji autorstwa polskiej spółki Nanovo. W salonie marki w warszawskiej Galerii Mokotów zainstalowano blisko 30 takich nośników.

Czytaj więcej...
Badanie rynku

Badanie rynku na temat suszarek bębnowych

2021-07-06

Badania przeprowadzone przez firmę Samsung pokazują, że wciąż 79 proc. Polaków nie posiada suszarki bębnowej. Coraz częściej dostrzegamy jednak zalety tego urządzenia i coraz bardziej zdajemy sobie sprawę z tego, w jakim stopniu może ono wpłynąć na komfort naszego życia.

Czytaj więcej...
Ponad 70 proc. Polaków

Ponad 70 proc. Polaków zdecydowało się na remont mimo pandemii

2021-07-05

Gwałtowna zmiana dotychczasowego trybu życia z powodu pandemii koronawirusa i spędzanie większej ilości czasu w domach poskutkowały chęcią odświeżenia swoich czterech kątów. W konsekwencji 73 proc. badanych zdecydowało się na przeprowadzenie prac remontowych w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Czytaj więcej...
Unijny przemysł

Unijny przemysł potrzebuje stabilności legislacyjnej

2021-07-04

Unia Europejska pracuje nad strategią dla unijnego przemysłu. W ocenie branży AGD tylko strategia przemysłowa oparta na zasadach wspólnego rynku ma kluczowe znaczenie w budowaniu pozycji Unii Europejskiej w globalnym handlu. Nie ma Unii Europejskiej bez jednolitego rynku UE, na którym opiera się cały unijny przemysł.

Czytaj więcej...
Wymień

Wymień stare urządzenia na roślinę do sadzenia

2021-07-04

19 czerwca 2021 r. w Skierniewicach przy ul. Rawskiej 58 (parking żłobka miejskiego Iskierka) odbyła się już 11. edycja akcji pod hasłem „Wymień stare urządzenia na roślinę do sadzenia”, organizowanej przez firmy REMONDIS Electrorecycling i ELECTRO-SYSTEM.

Czytaj więcej...
Kampania dla marki Fagor Electrodoméstico

Kampania dla marki Fagor Electrodoméstico w Hiszpanii

2021-07-04

Fagor Electrodoméstico, marka będąca częścią portfolio grupy Amica, rozpoczęła nową kampanię wizerunkową w Hiszpanii. Nawiązuje w niej m.in. do rosnącej popularności kobiecej piłki nożnej oraz realizacji pasji pomimo trwającej od ponad roku pandemii. Akcja promocyjna skierowana na tamtejszy rynek obejmuje telewizję, prasę oraz działania w „digitalu”, w tym w mediach społecznościowych.

Czytaj więcej...
Krystalicznie czysta woda

Krystalicznie czysta woda w Twoim domu

2021-07-02

Picie wody z kranu ma wiele zalet. Przede wszystkim jest to rozwiązanie ekologiczne, ale także ekonomiczne i wygodne. Jeśli obawiamy się o jakość kranówki, warto zaopatrzyć się w odpowiedni system filtracji.

Czytaj więcej...
Apel o zniesienie ograniczeń

Apel o zniesienie ograniczeń w imporcie stali

2021-07-01

W roku 2018 Komisja Europejska wprowadziła środki ochronne ograniczające import stali do Unii Europejskiej. Zastosowana polityka celna zmniejszyła de facto konkurencyjność przemysłu stalowego w UE, co odbija się bardzo niekorzystnie na innych gałęziach przemysłu, w tym AGD. Przedstawiciele przemysłu AGD apelują o zniesienie ograniczeń w imporcie stali.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket