Artykuły

Płyta indukcyjna

BOSCH

Płyta indukcyjna PVS775FB5E

2021-12-05

Bosch wprowadza nową płytę indukcyjną o szerokości 70 cm, która ma być odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów w kwestii większych możliwości w zakresie przygotowywania posiłków. Dzięki swobodnemu łączeniu pól użyjemy również garnków o niestandardowych kształtach i wymiarach.

Czytaj więcej...
Zlewozmywak

COMITOR

Zlewozmywak Blanco Villae

2021-12-05

Firma Comitor, bezpośredni dystrybutor marki Blanco, wprowadza nową linię zlewozmywaków – Blanco Villae. Ceramiczny, wyeksponowany front jest odpowiedzią na najnowsze trendy wnętrzarskie w zakresie projektowania i urządzania przestrzeni kuchennych.

Czytaj więcej...
Okap Inside

FABER

Okap Inside Up IX KL 90

2021-12-04

Firma Faber oferuje użytkownikom klimatyczny sufitowy model okapu Inside Up. Konstrukcja i oferowane funkcje są potwierdzeniem umiejętności tego włoskiego producenta okapów w kreowaniu trendów wzorniczych, które doskonale współgrają z zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi wykorzystywanymi w urządzeniach.

Czytaj więcej...
Piekarnik parowy

AMICA

Piekarnik parowy ED87389BA+ Q-Type Steam

2021-12-03

Do urządzeń do zabudowy marki Amica, czołowego producenta sprzętów gospodarstwa domowego, dołącza piekarnik parowy ED87389BA+ Q-Type Steam. Najnowszy model tego urządzenia wyróżnia przede wszystkim wszechstronność zamknięta w minimalistycznym wzornictwie.

Czytaj więcej...
Okap

Okap Tubus

2021-12-03

Firma Ciarko, jeden z największych producentów okapów w Polsce, udoskonaliła kolorystycznie okap Tubus z kolekcji Ciarko Design. Nowa kolorystyka jest odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania klientów, a także nowych trendów wnętrzarskich.

Czytaj więcej...
Wyciąg

MIELE

Wyciąg DAD 4840 Black Levantar

2021-12-03

Miele znów zaskakuje praktycznym połączeniem techniki, funkcjonalności i stylowego wzornictwa. Nowy wyciąg nablatowy DAD 4840 Black Levantar z praktycznymi funkcjami Con@ctivity 3.0 i Hood in Motion to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w eleganckich przestrzeniach.

Czytaj więcej...
Taca do grillowania

SMILE

Taca do grillowania SGT-2

2021-11-09

Smile to marka należąca do MPM AGD SA, jednej z czołowych polskich firm, która od ponad 30 lat odpowiada na potrzeby związane z wyposażeniem kuchni i domu – tak w zakresie sprzętu, jak i akcesoriów. Smile podziela i rozwija filozofię MPM, dbając przede wszystkim o jakość swoich produktów i funkcjonalność proponowanych rozwiązań. Najnowszym produktem jest wielozadaniowa taca do grillowania.

Czytaj więcej...
Lodówka French 90 cm

HITACHI

Lodówka French 90 cm Seria Deluxe

2021-11-09

Marka Hitachi w segmencie chłodnictwa prezentuje nowy model chłodziarkozamrażarki typu french door. Model French 90 cm Seria Deluxe wyposażony jest w 4 drzwi wykonanych z bezpiecznego szkła barwionego na biało. Fronty są matowe, co dodaje produktowi elegancji i ponadczasowości wzorniczej.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket