Artykuły

Powiew chłodu

Powiew chłodu – wentylatory domowe

2023-03-07

Wentylatory są najpowszechniejszymi urządzeniami przeznaczonymi do radzenia sobie z upałem. Ich zalety to przede wszystkim przystępna cena oraz mobilność. W przeciwieństwie do systemów klimatyzacji nie wymagają specjalistycznego montażu. (Fot. Stadler Form)

Czytaj więcej...
Domowe osuszacze powietrza

Domowe osuszacze powietrza

2023-02-04

Właściwa wilgotność powietrza ma kluczowe znaczenie dla zdrowia. Nie może być nie tylko zbyt mała, ale i za duża. Pewne pomieszczenia w domach, np. pralnia, są narażone na powstawanie zbyt dużej wilgotności, dlatego sprawdzą się w nich takie urządzenia jak osuszacze. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
Nawilżacze powietrza

Nawilżacze powietrza w różnych zastosowaniach

2023-01-08

Dbanie o właściwy poziom nawilżenia powietrza ma wpływ na nasze zdrowie. Ma także wpływ na sprzęty domowe, szczególnie drewniane. Zwiększa się oferta u rządzeń przeznaczonych do dużych powierzchni nawet powyżej 100 m2. (Fot. Stadler Form)

Czytaj więcej...
Domowe oczyszczacze powietrza

Domowe oczyszczacze powietrza do różnych zastosowań

2022-10-13

Współczesne oczyszczacze różnią się między sobą funkcjami i sposobem filtracji powietrza usuwającym różnego rodzaju zanieczyszczenia: pyły, alergeny, zapachy, gazy, bakterie, wirusy i pleśnie. Coraz częściej są wyposażone w nawilżacz powietrza, czy osuszacz. Przyjmują też atrakcyjne formy wzornicze.

Czytaj więcej...
Klimatyzatory typu split

Klimatyzatory typu split – komfortowe powietrze

2022-06-12

Rozpoczyna się sezon letni z upałami. Warto zainstalować klimatyzator typu split, który chętnie jest używany w naszych domach. Opisujemy najciekawsze jego funkcje, które zapewniają najlepszy komfort termiczny. (Fot. Hisense)

Czytaj więcej...
Klimatory i klimatyzery

Klimatory i klimatyzery do domu i do biura

2022-05-11

W domowych warunkach i w pracy źródłem schłodzonego powietrza może być klimator nazywany także klimatyzerem.

Czytaj więcej...
Klimatyzatory przenośne

Klimatyzatory przenośne wielofunkcyjne

2022-03-27

W warunkach domowych i biurowych najlepiej sprawdzają się klimatyzatory przenośne, ponieważ nie wymagają skomplikowanej instalacji. Mogą nie tylko chłodzić powietrze, ale także je osuszać i służyć jako wentylator.

Czytaj więcej...
Wentylatory

Wentylatory do domu i pracy

2022-03-15

Zmieniający się klimat, coraz cieplejsze lata sprawiają, że wentylatory stają niezbędne. Wentylatory to najtańszy sposób radzenia sobie z upałami. Do wyboru mamy urządzenia podłogowe, nabiurkowe, stojakowe oraz sufitowe o różnej konstrukcji.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket