Artykuły

Domowe oczyszczacze powietrza

Domowe oczyszczacze powietrza do różnych zastosowań

2022-10-13

Współczesne oczyszczacze różnią się między sobą funkcjami i sposobem filtracji powietrza usuwającym różnego rodzaju zanieczyszczenia: pyły, alergeny, zapachy, gazy, bakterie, wirusy i pleśnie. Coraz częściej są wyposażone w nawilżacz powietrza, czy osuszacz. Przyjmują też atrakcyjne formy wzornicze.

Czytaj więcej...
Klimatyzatory typu split

Klimatyzatory typu split – komfortowe powietrze

2022-06-12

Rozpoczyna się sezon letni z upałami. Warto zainstalować klimatyzator typu split, który chętnie jest używany w naszych domach. Opisujemy najciekawsze jego funkcje, które zapewniają najlepszy komfort termiczny. (Fot. Hisense)

Czytaj więcej...
Klimatory i klimatyzery

Klimatory i klimatyzery do domu i do biura

2022-05-11

W domowych warunkach i w pracy źródłem schłodzonego powietrza może być klimator nazywany także klimatyzerem.

Czytaj więcej...
Klimatyzatory przenośne

Klimatyzatory przenośne wielofunkcyjne

2022-03-27

W warunkach domowych i biurowych najlepiej sprawdzają się klimatyzatory przenośne, ponieważ nie wymagają skomplikowanej instalacji. Mogą nie tylko chłodzić powietrze, ale także je osuszać i służyć jako wentylator.

Czytaj więcej...
Wentylatory

Wentylatory do domu i pracy

2022-03-15

Zmieniający się klimat, coraz cieplejsze lata sprawiają, że wentylatory stają niezbędne. Wentylatory to najtańszy sposób radzenia sobie z upałami. Do wyboru mamy urządzenia podłogowe, nabiurkowe, stojakowe oraz sufitowe o różnej konstrukcji.

Czytaj więcej...
Osuszacze powietrza

Osuszacze powietrza do różnych zastosowań

2022-02-05

Często zdarza się tak, że w pomieszczeniach jest zbyt duża wilgotność, wówczas potrzebny jest osuszacz, który uchroni ściany przed grzybem czy pleśnią lub wysuszy szybciej pranie. Wybrane modele oprócz funkcji osuszania mogą utrzymywać wilgotność na optymalnym poziomie i mieć funkcję oczyszczania powietrza. Najmniejsze z nich mogą być stosowane w szafach z ubraniami, czy spiżarniach.

Czytaj więcej...
Lampy, oprawy

Lampy, oprawy i urządzenia do dezynfekcji

2022-02-04

Trwająca pandemia spowodowana przez kolejne generacje wirusa i pogorszenie jakości powietrza zimową porą powoduje wiele zagrożeń dla naszego zdrowia. Źródłem zarazków mogą być też przedmioty, na których mogą utrzymywać się szkodliwe wirusy i bakterie. W walce z nimi są skuteczne oprawy z promiennikami UV-C, oczyszczacze powietrza z lampami UV-C, a także wiele urządzeń do dezynfekcji przedmiotów.

Czytaj więcej...
Nawilżacze powietrza

Nawilżacze powietrza do domu i do pracy

2022-01-09

Okres zimowy to czas, kiedy korzystamy z centralnego ogrzewania, które zmniejsza wilgotność powietrza. Dbanie o właściwy poziom nawilżenia powietrza ma wpływ na nasze zdrowie zmniejsza problemy z gardłem, łagodzi skutki alergii i astmy. Do wyboru mamy nawilżacze parowe, ultradźwiękowe i ewaporacyjne, które mogą być ozdobą w pokoju.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket