Artykuły

Pilarki łańcuchowe

Pilarki łańcuchowe amatorskie

2021-11-26

Wśród podstawowych narzędzi do obróbki drewna z pewnością nie można pominąć pilarek. Wybór właściwej pilarki łańcuchowej nie jest zadaniem łatwym. Mimo wszystko jest kilka podstawowych czynników, na które należy zwrócić uwagę, chcąc cieszyć się narzędziem dopasowanym do wymagań i potrzeb.

Czytaj więcej...
Zamiatarki

Zamiatarki – porządki przez cały rok

2021-11-26

Zamiatarki mechaniczne to najpopularniejsze maszyny do utrzymania porządku wokół domu. Są lekkie, ciche, zwrotne i łatwe w obsłudze. Na większych powierzchniach, placach, parkingach sprawdzą się wydajne urządzenia profesjonalne z napędem elektrycznym i spalinowym.

Czytaj więcej...
Wkrętarki i wiertarkowkrętarki

Wkrętarki i wiertarkowkrętarki oraz niezbędne akcesoria

2021-11-25

Wkrętarki i wiertarkowkrętarki należą do najpopularniejszych elektronarzędzi. Przydają się nie tylko przy skręcaniu mebli, ale również z powodzeniem zastąpią tradycyjne wiertarki o małej mocy. Są przy tym znacznie wygodniejsze w użytkowaniu.

Czytaj więcej...
Odzież robocza

Odzież robocza zimą

2021-09-25

Odpowiedni dobór zimowej odzieży roboczej pozwala na zachowanie pełnego komfortu termicznego podczas pracy nawet w niskich temperaturach. Aby łatwo dostosować się do warunków panujących w otoczeniu i zmienności środowiska pracy zaleca się stosowanie tzw. ubioru warstwowego.

Czytaj więcej...
Solidne mocowanie

Solidne mocowanie ściski i imadła

2021-09-25

W wielu pracach wykończeniowych stolarskich, mechanicznych zachodzi konieczność solidnego mocowania elementów, np. podczas obróbki i montażu. Wtedy niezbędne są ściski, imadła.

Czytaj więcej...
Odkurzacze warsztatowe

Odkurzacze warsztatowe uniwersalne i specjalizowane

2021-09-25

Skuteczne oczyszczanie powierzchni z różnego typu zabrudzeń i zanieczyszczeń to podstawowe zadanie odkurzaczy warsztatowych. W zależności od rodzaju zanieczyszczeń mają różną konstrukcję i wyposażenie. Odkurzacze warsztatowe mogą być uniwersalne lub specjalizowane do usuwania konkretnych zanieczyszczeń.

Czytaj więcej...
Akumulatorowy sprzęt

Akumulatorowy sprzęt do ogrodu

2021-09-24

Nie tylko na budowie, ale i w ogrodzie urządzenia akumulatorowe cieszą się coraz większą popularnością. Dzięki ich dużej wydajności coraz częściej maszyny mogą konkurować nawet ze sprzętem spalinowym. Do tego, w przeciwieństwie do niego, są bardziej ekologiczne i można ich używać niemal bezkosztowo.

Czytaj więcej...
Pilarki tarczowe ręczne

Pilarki tarczowe ręczne na budowie

2021-07-28

Cięcie materiałów twardych, takich jak budowlane elementy betonowe, bloczki, rury, cegły i płyty marmurowe, stanowi wyzwanie dla maszyny. Podpowiadamy, jaką pilarkę tarczową wybrać do cięcia najtwardszych materiałów.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket