PRO

Charytatywnie dla Różalandu

Charytatywnie

Razem z grupą Prace Wykończeniowe firma Pro zaangażowała się w działania na rzecz fundacji Pomagamy Pomagać. Na miejscu wolontariusze Pro odnowili pomieszczenia dla zwierząt, naprawiali boksy, dachy, przekazali zestaw narzędzi.

Głównymi celami spotkania były wsparcie finansowe i pomoc budowlana na terenie ośrodka w Borowiczkach Pieńkach. Sam inicjator wydarzenia – Marcin „Różal” Różalski opowiedział o swoich prawdziwych intencjach i celach, jakie przyświecają fundacji w tej niełatwej misji. Miejsce wydarzenia, czyli same Borowiczki Pieńki, to wieś, na terenie której Różaland ma swój las. Właśnie tam w ciszy i spokoju mieszkają zwierzęta. W szczytowym momencie ośrodek miał pod opieką nawet 50 koni. Obecność na tym wydarzeniu była także ciekawym spotkaniem branżowym, w którym nie chodziło o rywalizację, ale o pomoc potrzebującym i odrzuconym zwierzętom. Wolontariusze firmy Pro stanęli w jednym szeregu do pracy razem z innymi wystawcami. Wydarzeniu towarzyszyła rodzinna atmosfera, organizatorzy przygotowali miejsce zabaw dla dzieci i inne atrakcje, m.in. sadzenie kwiatów, grill.

Pod koniec lipca na facebookowej grupie Prace Wykończeniowe odbyła się licytacja narzędzi firmy Pro. Dzięki niej uczestnicy mogli jednocześnie pozyskać profesjonalny asortyment Pro – poziomnice (PRO600+, 2 szt. PRO900 Heavy Duty) oraz wesprzeć fundację Pomagamy Pomagać w jej pracy. Więcej o działalności Rożalandu można dowiedzieć się z wywiadu, który dostępny jest po zeskanowaniu kodu QR.

 

Charytatywnie-dla-Rozalandu-2
2023-10-02
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket