Artykuły

Kongres Stolarki Polskiej

POiD

Kongres Stolarki Polskiej w cyfrowej formie

2021-05-23

15 czerwca br. odbędzie się kolejna edycja Kongresu Stolarki Polskiej. Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną w kraju oraz światowe trendy wydarzenie będzie miało charakter cyfrowy.

Czytaj więcej...
Targi Budma

BUDMA

Targi Budma w listopadzie

2021-05-23

Ze względu na panującą pandemię koronawirusa jedna z największych imprez branży budowanej, targi Budma, odbędzie się w dniach 23 – 26 listopada 2021 r.

Czytaj więcej...
Targi spoga + gafa

KOELNMESSE

Targi spoga + gafa w sierpniu

2021-04-26

Pandemia dała się mocno we znaki branży targowej, która jednak stale planuje kolejne wydarzenia,. Jak informuje Koelnmesse, pierwotnie planowane na przełom maja i czerwca targi spoga + gafa zostały przesunięte na sierpień br.

Czytaj więcej...
19. Targi Grupy PSB

GRUPA PSB

19. Targi Grupy PSB w formie on-line

2021-04-26

Ze względu na pandemię, największe targi branżowe – Targi Grupy PSB odbyły się również w formie on-line. Podczas wydarzenia partnerzy grupy PSB, nie ruszając się z biura, mogli zawrzeć kontrakty biznesowe o łącznej wartości 328 mln zł.

Czytaj więcej...
Targi Warsaw Tools & Hardware Show

PTAK WARSAW EXPO

Targi Warsaw Tools & Hardware Show z datą 17–19 czerwca 2021 r.

2021-03-21

Branżę targową można zaliczyć do tych, które ucierpiały najmocniej wskutek pandemii. Mimo to organizatorzy, jak Ptak Warsaw Expo, pracują pełną parą, będąc gotowi do organizacji kolejnych wydarzeń, m.in. Warsaw Tools & Hardware Show.

Czytaj więcej...
Promuje motosport

VORDON

Promuje motosport wśród kobiet

2018-11-08

Na zaproszenie marki Vordon mieliśmy okazję gościć na spotkaniu poświęconemu promocji motosportu i tematyki motoryzacyjnej wśród kobiet. Marki Vordon oraz Beautifily sponsorują Gosię Rdest, jedną z najszybszych Polek, która startuje w mistrzostwach Europy w serii GT4. Jest ona również ambasadorką europejskiego projektu „The Girls on Track – Karting Challenge”, skierowanego do dziewczyn w wieku 13–18 lat, które chcą spróbować swoich sił w tej dyscyplinie.

Czytaj więcej...
Targi Building Solutions

Targi Building Solutions

2017-06-27

Druga edycja zorganizowanych w podwarszawskim Nadarzynie targów Building Solutions potwierdziła, że impreza ta na stałe wpisała się już do kalendarza ważnych wydarzeń branżowych.

Czytaj więcej...
Dni otwarte i 20 lat marki

PROFIX

Dni otwarte i 20 lat marki Proline

2017-06-27

Organizowane co roku dni otwarte firmy Profix to znakomity moment na zapoznanie się z jej nowościami produktowymi. Tym razem była to również okazja do świętowania, ponieważ swoje 20. urodziny obchodzi w tym roku marka Proline.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2021 InfoMarket