Artykuły

Ręczna pilarka tarczowa

MAKITA

Ręczna pilarka tarczowa RS002GZ

2021-09-27

Marka Makita intensywnie rozwija system zasilania akumulatorowego XGT, a nowością w ofercie jest ręczna pilarka tarczowa RS002GZ. Jej zalety to duża wydajność i swoboda pracy.

Czytaj więcej...
Rękojeść

WERA

Rękojeść Kraftform Kompakt Stubby Magazin

2021-09-27

Rozmiar narzędzi ma znaczenie, zwłaszcza jeśli pracujemy w trudno dostępnych miejscach. Wtedy nieocenione są kompaktowe narzędzia ręczne, które nawet w ciasnych przestrzeniach zapewniają swobodę pracy.

Czytaj więcej...
Nóż z odłamywanym ostrzem

KNIPEX

Nóż z odłamywanym ostrzem CutiX

2021-09-27

Nawet z pozoru najprostsze i podstawowe narzędzia ręczne mogą być wyposażone w innowacyjne rozwiązania, które znacznie zwiększają komfort codziennej pracy. Przykładem tego jest nóż Knipex CutiX.

Czytaj więcej...
Młotowiertarki akumulatorowe

HIKOKI

Młotowiertarki akumulatorowe DH12DD, DH18DPA i DH18DPB

2021-09-27

Dzięki zastosowaniu bezszczotkowego silnika i wydajnego zasilania akumulatorowego młotowiertarki DH12DD, DH18DPA i DH18DPB sprawdzą się nawet w wymagających pracach na budowie czy w warsztacie, jednocześnie zachowują kompaktowe wymiary.

Czytaj więcej...
Etykiety energetyczne

APPLiA POLSKA

Etykiety energetyczne dla oświetlenia

2021-09-27

Nowe etykiety energetyczne na pralkach, pralkosuszarkach, chłodziarkach, zamrażarkach czy zmywarkach są widoczne w sklepach już od 1 marca br. Od 1 września br. są widoczne także na lampach i nowoczesnych źródłach światła, które zostały przebadane zgodnie z zasadami nowej klasyfikacji.

Czytaj więcej...
Testuje

BUDIMEX

Testuje budowlane powerbanki

2021-09-27

W ramach europejskiego projektu „Life Cleanairmm” (LIFE18 ENV/DE/000054) Budimex SA rozpoczął współpracę z niemiecko-fińskim start-upem Instagrid GmbH, produkującym przenośne baterie do zasilania sprzętu budowlanego. Powerbanki zastępują spalinowe generatory prądu.

Czytaj więcej...
Członkiem

SCANGRIP

Członkiem Cordless Alliance System

2021-09-27

Zasilanie akumulatorowe cieszy się coraz większą popularnością. Marka Scangrip wprowadziła do swojej oferty oświetlenie wykorzystujące uniwersalne akumulatory Cordless Alliance System.

Czytaj więcej...
Konkurs edukacyjny

ASEKOL

Konkurs edukacyjny „Posprzątaj ROD”

2021-09-12

W ramach kampanii „Love Recykling” firma Asekol zorganizowała konkurs kierowany do Rodzinnych Ogrodów Działkowych, w którym mogą one wygrać atrakcyjne nagrody. Wystarczy zebrać najwięcej elektrośmieci.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2021 InfoMarket