Artykuły

Partnerem XXI Konferencji Alergologów,

Partnerem XXI Konferencji Alergologów, Pulmonologów i Immunologów Klinicznych

2020-11-08

W dniach 11-12 września 2020 roku w Kazimierzu Dolnym odbyła się XXI Konferencja Alergologów, Pulmonologów i Immunologów Klinicznych. Firma Sharp była partnerem tego wydarzenia oraz patronem sesji dotyczącej wpływu smogu na układ oddechowy.

Czytaj więcej...
Technologia Plasmacluster

Technologia Plasmacluster skuteczna w walce z SARS-CoV-2

2020-10-12

Firma Sharp Corporation jako pierwsza na świecie4 zbadała, że jony Plasmacluster redukują koronawirusa (SARS-CoV-2).

Czytaj więcej...
Pandemia będzie sprzyjać producentom

Pandemia będzie sprzyjać producentom oczyszczaczy powietrza

2020-07-01

Smog, zanieczyszczone powietrze oraz sposoby poprawy jego jakości, obok zmian klimatycznych, to jedno z najpoważniejszych wyzwań cywilizacyjnych. Obecnych i przyszłych. W okresie pandemii i wzmożonej debaty na temat skuteczności maseczek zabezpieczających przed wirusem temat mechanicznego oczyszczania powietrza, którym oddychamy, staje się szczególnie aktualny

Czytaj więcej...
Najważniejsze rozwiązania techniczne

Najważniejsze rozwiązania techniczne w oczyszczaczach

2019-09-03

Budowa oczyszczaczy jest zróżnicowana w zależności od funkcji, jakie może pełnić dany model. Każdy z dużych producentów wprowadza własne rozwiązania, które są chronione patentami. Oczyszczacze składają się z obudowy, wykonanej najczęściej z wytrzymałego tworzywa, silnika, systemu filtracyjnego, czujników, panelu obsługowego i elektroniki.

Czytaj więcej...
Jonizacja

Jonizacja – nie tylko zdrowe powietrze

2019-07-29

Każdy chciałby na co dzień oddychać powietrzem tak czystym i świeżym jak podczas spaceru po lesie. Niestety zanieczyszczenia generowane przez miasto praktycznie to uniemożliwiają. Z tym problemem skutecznie można walczyć w domu, używając oczyszczaczy z technologią jonów Plasmacluster. To rozwiązanie nie tylko odświeża powietrze, ale przede wszystkim usuwa z niego szkodliwe mikroorganizmy.

Czytaj więcej...
Certyfikacja

Certyfikacja PZH

2019-03-27

Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny przyznał atest higieniczny urządzeniom marki Stadler Form. Tym samym modele oczyszczaczy powietrza Roger oraz Roger little mogą posługiwać się logiem „produkt z atestem PZH”.

Czytaj więcej...
Z certyfikacją PZH

Z certyfikacją PZH

2019-01-31

Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny przyznał atest higieniczny urządzeniom marki Stadler Form. Tym samym modele oczyszczaczy powietrza Roger oraz Roger little mogą posługiwać się logiem „produkt z atestem PZH”. Uzyskanie przez firmę Stadler Form polskiego atestu Państwowego Zakładu Higieny potwierdza, że produkty te charakteryzują się najwyższą jakością.

Czytaj więcej...
Wynajmij oczyszczacz powietrza

Wynajmij oczyszczacz powietrza już od 3 zł dziennie!

2018-12-13

Niepokoją Cię informacje na temat jakości powietrza w Polsce? Wynajmij oczyszczacz powietrza Philips już za niecałe 3zł dziennie i zadbaj o czystsze powietrze w Twoim domu!

Czytaj więcej...
Zapowiada Crocktober

Zapowiada Crocktober i promuje oczyszczacze Roger

2018-10-14

Najnowsze działania promocyjne firmy DLF koncentrują się na zaprezentowaniu klientom gamy oczyszczaczy powietrza Roger marki Stadler Form oraz wysokiej klasy wolnowarów marki Crock-Pot.

Czytaj więcej...
Jakość obsługi na najwyższym poziomie

Jakość obsługi na najwyższym poziomie

2018-06-18

Spółka DLF autoryzowany dystrybutor marki iRobot w tym roku trzeci raz z rzędu poddała weryfikacji grupy VSC swoje działania w zakresie poziomu i jakości obsługi klienta. Rezultatem przeprowadzonego audytu było ponowne przyznanie firmie godła „Dbamy o Jakość Obsługi”.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket