Artykuły

Odważne rozwiązania

Odważne rozwiązania w nowoczesnej kuchni

2022-01-31

Kuchnia, zarówno jako otwarta przestrzeń, kompaktowa wnęka czy niezależne pomieszczenie, jest w coraz większym stopniu w ciągłej komunikacji i integracji z domową przestrzenią i ogniskuje codzienne rodzinne i towarzyskie życie. Łączy zatem rozmaite funkcje. Producenci sprzętów kuchennych od lat poszukują idealnych rozwiązań. Wyzwaniu sprostała firma Elica, która odważnie zaproponowała użytkownikom nowoczesną linię płyt NikolaTesla.

Czytaj więcej...
Miele Experience Center

Miele Experience Center w centrum Poznania

2021-04-07

W Poznaniu, w samym centrum stolicy wielkopolski, powstał kolejny Miele Experience Center. Jest to jednocześnie największa ekspozycja urządzeń marki Miele w zachodniej Polsce. Salon utworzono w nowoczesnym kompleksie Nowy Rynek, kilka kroków od Starego Browaru i Międzynarodowych Targów Poznańskich. To najbardziej dynamicznie rozwijająca się część miasta, zbiegają się tu także najważniejsze linie komunikacyjne.

Czytaj więcej...
Zaprasza do kuchni

Zaprasza do kuchni „MasterChef Junior”

2021-04-06

Młodzi kucharze już po raz 6. mierzą się w kulinarnej rozgrywce, serwując dania, których nie powstydziliby się najwięksi mistrzowie kuchni. Od 7 marca kuchnia „MasterChef Junior” wypełniła się energią i talentem uczestników, którzy prezentują swoje możliwości. O jej wyposażenie zadbał Samsung.

Czytaj więcej...
Czy czekają nas

Czy czekają nas podwyżki cen sprzętu AGD?

2021-04-02

Wojciech Konecki – prezes zarządu APPLiA Polska

Ogólnopolski Związek Producentów AGD

Obserwowany wzrost cen AGD osób z branży nie dziwi. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z przyczyn i skali tego zjawiska. W ostatnich miesiącach na rynku wystąpiły wahania niespotykane w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Sprawa dotyczy zarówno podstawowych surowców, jak i usług związanych z dostawą energii oraz chociażby dostępnością kontenerów. Ale po kolei…

Czytaj więcej...
Okap Rules

Okap Rules z czterema nagrodami

2021-04-02

Naścienny model Rules firmy Elica z najnowszej kolekcji tego producenta, zaprojektowany przez Fabrizio Crisę, zdobył aż cztery prestiżowe nagrody za design i innowacje w międzynarodowych konkursach.

Czytaj więcej...
Proponuje wsparcie wymiany przestarzałego AGD

Proponuje wsparcie wymiany przestarzałego AGD

2020-12-08

APPLiA – związek pracodawców AGD, reprezentujący producentów i importerów AGD w Polsce – wystosował w liście do ministra rozwoju, pracy i technologii Jarosława Gowina propozycję projektu, którego celem jest wsparcie wymiany przestarzałego AGD w polskich gospodarstwach domowych.

Czytaj więcej...
Okapy od zupełnie nowej strony

Okapy od zupełnie nowej strony

2020-12-08

Firma Comitor, dystrybutor, którego asortyment znajdziemy m.in. w Łodzi, warszawskiej Domotece i innych salonach partnerskich, wychodząc naprzeciw potrzebom architektów i osób urządzających kuchnię, stworzył nową stronę internetową, poświęconą w całości okapom i płytom grzewczym Novy.

Czytaj więcej...
Z nagrodą „Dobry Wzór” 2020

Z nagrodą „Dobry Wzór” 2020

2020-12-08

Jury tegorocznej edycji konkursu „Dobry Wzór” doceniło design, innowacyjność i funkcjonalność okapu Eclipse marki Ciarko. Urządzenie zostało docenione w kategorii „Sfera Domu”.

Czytaj więcej...
Przeciwko

Przeciwko marnowaniu jedzenia

2020-11-07

Według najnowszego raportu „Nie marnuj jedzenia 2020” wyrzucanie produktów spożywczych to palący problem w wielu polskich domach. Marka Amica, która od trzech lat współpracuje z Bankami Żywności, w odpowiedzi na problemy wskazywane w badaniu przekaże nowoczesne chłodziarkozamrażarki organizacjom dostarczającym żywność potrzebującym.

Czytaj więcej...
Nortberg

Nortberg – ekskluzywne okapy kuchenne

2020-07-28

Okapy oferowane przez Nortberga wyróżniają się przede wszystkim wyjątkowym wzornictwem, bardzo dobrą jakością wykonania i innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi. Połączenie tych elementów spowodowało, że w krótkim czasie marka ta zyskała wielu zadowolonych klientów i wciąż rozwija swoją ofertę produktową.

Czytaj więcej...
Rodzinna

Rodzinna historia

2020-06-06

Jak najlepiej poznać markę? Poznając ludzi, którzy za nią stoją. Historia marek to opowieść o pasji, zaangażowaniu i umiejętnościach. Tak też jest w przypadku poznańskiej firmy ZAJC.

Czytaj więcej...
W filmie

W filmie „Parasite”

2020-06-06

Dzięki koreańskiemu partnerowi, firmie Maxtime, sprzęt firmy Falmec pojawiał się w wielu scenach wielokrotnie nagradzanego koreańskiego filmu „Parasite”.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket