ELICA

Okap Rules z czterema nagrodami

Okap Rules

Naścienny model Rules firmy Elica z najnowszej kolekcji tego producenta, zaprojektowany przez Fabrizio Crisę, zdobył aż cztery prestiżowe nagrody za design i innowacje w międzynarodowych konkursach.

Okap Rules zadebiutował w 2020 r. w 13. edycji plebiscytu „International Design Awards” (IDA), gdzie rywalizował z najnowocześniejszymi projektami i innowacyjnymi produktami z całego świata. IDA jest jedną z najważniejszych nagród w zakresie wzornictwa nie tylko w Ameryce, ale i na świecie. Powstała po to, by promować wyjątkowych wizjonerów oraz odkrywać nowe talenty w dziedzinie architektury wnętrz, produktów, grafiki, a także projektowania mody.

W konkursie „International Design Awards” okap Rules marki Elica zdobył złotą statuetkę w kategorii artykułów wyposażenia wnętrz i srebrną w kategorii urządzeń kuchennych.

Już na początku 2021 r. okap Rules święcił triumfy, wygrywając kolejne dwa międzynarodowe konkursy. Pierwszą nagrodę zdobył w plebiscycie „Archiproducts Design Award” 2021 za oryginalność i estetykę. Jury tego międzynarodowego konkursu ocenia przede wszystkim jakość wzornictwa, oryginalność i unikatowość przedmiotów zgłoszonych przez producentów w 14 różnych kategoriach.

Kolejne zwycięstwo okapu Rules firma Elica świętowała w konkursie „Iconic Design Awards” 2021 za innowacyjny produkt. Inicjatorem tego wydarzenia jest German Design Council, jedna z najważniejszych na świecie instytucji działających w zakresie ekspertyzy designu i architektury. Wyróżnienie jest tym cenniejsze, że równolegle z modelem Rules tegoroczną nagrodę IDA zdobyła także płyta grzewcza zintegrowana z okapem – NicolaTesla Fit.

Tak znaczące i prestiżowe nagrody przyznane okapom i płytom grzewczym Elica wyróżniają markę na rynku. Pomimo obiektywnych trudności związanych z pandemią Elica nie rezygnuje z jakości i dbałości o design. Dobrze zaprojektowane produkty, szczególnie artykuły wyposażenia wnętrz, doceniane są teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, bo spędzamy w ich otoczeniu więcej czasu. Estetyka i funkcjonalność definiują siłę naszej marki, a kolejne międzynarodowe nagrody za wzornictwo i innowacje stanowią potwierdzenie innowacyjności naszych produktów – powiedział Piotr Bagiński, country manager firmy Elica w Polsce.

2021-04-02
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket