Artykuły

Zmywarka

Zmywarka z zapasem produktów do zmywania na pół roku

2024-02-27

Samsung zachęca klientów do zakupu zmywarki, oferując dodatkowo zestaw tabletek do zmywania, nabłyszczacza i tabletek czyszczących Somat aż na sześć miesięcy.

Czytaj więcej...
Specjalna oferta

Specjalna oferta na zestawy UltraPhase

2024-02-27

Miele zachęca użytkowników pralek z automatycznym dozowaniem środków piorących TwinDose do uzupełnienia zapasów płynów do prania UltraPhase wraz z prezentem w postaci vouchera o wartości 80 zł na kolejne zakupy w sklepie internetowym producenta.

Czytaj więcej...
Gotuj zdrowo

Gotuj zdrowo #LikeABosch

2024-02-26

Bosch zaskakuje klientów nową akcją promocyjną. Za zakup piekarnika i płyty objętych promocją oferuje aż 1800 zł premii. Promocja trwa od 15 lutego do 15 maja 2024 r. lub do wyczerpania puli premii.

Czytaj więcej...
Do 250 zł w akcji

Do 250 zł w akcji „Płyta zwraca się w BLIK”

2024-02-26

Nowa kuchnia, generalny remont czy wymiana sprzętu to zawsze emocjonujące wyzwanie. Wychodząc naprzeciw potrzebom tych użytkowników, którzy dodatkowo planują wymianę płyty indukcyjnej, grupa Amica przygotowała atrakcyjną ofertę.

Czytaj więcej...
Zwrot pieniędzy

Zwrot pieniędzy nawet do 2000 zł

2023-12-04

LG zachęca klientów do zakupu praktycznych i innowacyjnych szaf parowych LG Styler z systemem TrueSteam promocją. Producent za zakup wybranych modeli urządzeń, po spełnieniu określonych warunków, oferuje zwrot pieniędzy w wysokości nawet 2000 zł.  

Czytaj więcej...
Premia do 750 zł

Premia do 750 zł za higieniczne zmywanie!

2023-12-04

Siemens zaskakuje klientów nową akcją promocyjną. Zmywarki tej marki nie tylko spełnią najwyższe wymagania dotyczące energooszczędności, ale zapewnią równocześnie doskonałe rezultaty zmywania. Za zakup wybranych modeli zmywarek Siemensa objętych promocją marka oferuje do 750 zł premii.

Czytaj więcej...
Prasuj mniej

Prasuj mniej #LikeABosch

2023-10-04

Marka Bosch, zachęcając klientów do parowego prania suszenia ubrań #LikeBosch, oferuje do 1500 zł premii za zakup pralki i suszarki. Objętych promocją jest 7 modeli pralek i suszarek różniących się gabarytami, pojemnością, liczbą programów automatycznych, a także najnowszymi funkcjami wspierającymi efektywne pranie i suszenie przy użyciu systemów parowych.

Czytaj więcej...
Prezent przy zakupie lodówki

Prezent przy zakupie lodówki z serii K 7000

2023-09-13

Miele, zachęcając klientów do zakupu energooszczędnej i zaawansowanej technicznie wybranej lodówki i lodówkozamrażarki z serii K 7000, oferuje innowacyjną, obrotową podstawkę FlexiTray o wartości 1216,90 zł za 1 zł.

Czytaj więcej...
Promocja

Promocja „Zestawy chodzą parami”

2023-09-08

Grupa Amica przygotowała akcję promocyjną „Zestawy chodzą parami”. Klienci, którzy między 17 lipca a 31 października br. zdecydują się na zakup jednego z zestawów promocyjnych urządzeń do zabudowy, mają szansę odebrać nagrodę w postaci ekspresu lub odkurzacza marki.

Czytaj więcej...
Pralka z deską do prasowania

Pralka z deską do prasowania w prezencie

2023-05-07

LG zachęca klientów do zakupu nowoczesnych, funkcjonalnych i energooszczędnych pralek i pralkosuszarek swojej marki atrakcyjną promocją. Producent za zakup pralki lub pralkosuszarki LG objętej promocją po spełnieniu określonych warunków oferuje dobrej jakości deskę do prasowania Leifheit w prezencie!

Czytaj więcej...
Prezent przy zakupie pralki i suszarki

Prezent przy zakupie pralki i suszarki z linii Exclusive Collection

2023-05-07

Marka Miele dla swoich klientów przygotowała nie lada okazję. Po zakupie energooszczędnego tandemu pralniczego w postaci pralki i suszarki Miele z linii Exclusive Collection i spełnieniu warunków promocji można otrzymać zestaw detergentów i akcesoriów Miele o wartości aż 2000 zł. 

Czytaj więcej...
Promocja cashback

Promocja cashback na urządzenia do zabudowy

2023-04-02

Kuchnia to serce każdego domu. Powinna być zatem nie tylko wygodna i elegancka, ale przede wszystkim funkcjonalna i odpowiadać na zmieniające się potrzeby domowników. Jak być gotowym na zmiany? Wykorzystując „inteligentne” rozwiązania i biorąc udział w atrakcyjnej promocji!

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket