BOSCH

Prasuj mniej #LikeABosch

Prasuj mniej

Marka Bosch, zachęcając klientów do parowego prania suszenia ubrań #LikeBosch, oferuje do 1500 zł premii za zakup pralki i suszarki. Objętych promocją jest 7 modeli pralek i suszarek różniących się gabarytami, pojemnością, liczbą programów automatycznych, a także najnowszymi funkcjami wspierającymi efektywne pranie i suszenie przy użyciu systemów parowych.

Bosch zaprasza do udziału w promocji, w której w zamian za zakup wybranej pralki i suszarki do ubrań marki Bosch oferuje do 1500 zł premii w formie rabatu posprzedażowego. Można również skorzystać z premii o wartości 756 zł wybierając wyłącznie jedno urządzenie. Warunkami udziału są zakup urządzenia lub urządzeń, które są objęte promocją, oraz pozostawienie opinii na temat urządzeń marki Bosch, z których korzystamy. Podzielić opinią możemy się na stronach sklepów, w których nabyliśmy urządzenia, lub na stronie porównywarki cenowej. W kolejnym kroku należy zarejestrować promocyjne urządzenie na specjalnej stronie https://promocjebsh.pl/odbierzpremiebosch. Ostatnim krokiem jest prawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego i przesłanie go do weryfikacji. Co istotne, w celu dokonania zgłoszenia należy dołączyć do formularza wyraźne zdjęcie lub skan dowodu zakupu nowej suszarki, wyraźne zdjęcie tabliczki znamionowej urządzenia oraz zdjęcie lub zrzut z ekranu potwierdzające pozostawienie opinii. Na zrzucie ekranu/ zdjęciu musi być widoczna treść opinii. Akcja obejmuje sprzedaż premiową wybranych modeli suszarek do ubrań marki Bosch, tj. urządzeń wymienionych w załączniku do regulaminu. Wysokość premii w postaci rabatu posprzedażowego zależy od modelu zakupionego w czasie trwania akcji urządzenia i wynosi odpowiednio:

  • 300 zł brutto – za zakup pralki Serie 4 z programem parowym Iron Assist
  • 500 zł brutto – za zakup pralki Serie 6 z programem parowym Iron Assist
  • 750 zł brutto – za zakup pralki Serie 8 z programem parowym Iron Assist
  • 300 zł brutto – za zakup suszarki o pojemności 8 kg i klasie energetycznej A++.
  • 400 zł brutto – za zakup suszarki o pojemności 9 kg i klasie energetycznej A++.
  • 550 zł brutto – za zakup suszarki o pojemności 8 kg i klasie energetycznej A ++.
  • 750 zł brutto – za zakup suszarki o pojemności 9 kg i klasie energetycznej A+++.

Promocja trwa od 05.09.2023 r. do 30.12.2023 r. lub do wyczerpania puli premii. Zgłoszenia należy nadsyłać do 30.12.2023 r. Regulamin, szczegóły i modele urządzeń objęte promocją dostępne na www.bosch-home.pl. Premię wypłaci organizator akcji: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

2023-10-04
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket