LG

Zwrot pieniędzy nawet do 2000 zł

Zwrot pieniędzy

LG zachęca klientów do zakupu praktycznych i innowacyjnych szaf parowych LG Styler z systemem TrueSteam promocją. Producent za zakup wybranych modeli urządzeń, po spełnieniu określonych warunków, oferuje zwrot pieniędzy w wysokości nawet 2000 zł.  

LG zachęca klientów do zakupu innowacyjnego produktu, jakim jest szafa parowa LG Styler z systemem TrueSteam, który pozwala na łatwą codzienną dezynfekcję ubrań bez konieczności używania środków chemicznych. Zastosowana w LG Styler technika parowa likwiduje do 99,9 proc. alergenów i bakterii, również z tych materiałów i tkanin, które są trudne do wyprania, np. kaszmirowych swetrów, wełnianych płaszczy, jedwabnych bluzek, marynarek, odzieży czy obuwia sportowego. LG Styler usuwa również lekkie zagniecenia oraz nieprzyjemne zapachy, zapewniając ubraniom estetyczny i świeży wygląd. LG Styler to także suszarka (z pompą ciepła), a więc można w nim suszyć np. mokre po deszczu płaszcze albo wysuszyć koszule czy sukienki zaraz po wypraniu, by były szybko gotowe do założenia. Ciekawym i praktycznym rozwiązaniem jest możliwość odświeżania i dezynfekcji szczególnych elementów garderoby, np. kasków motocyklowych. Elegancki, minimalistyczny design oraz lustrzany front szafy parowej LG Styler sprawiają, że będzie ona doskonałym uzupełnieniem każdego wnętrza. Zgodnie z regulaminem promocji po zakupie wybranego modelu klient może liczyć na zwrot gotówki w wysokości nawet 2000 zł.

Aby wziąć udział w promocji, należy kupić szafę parową marki LG objętą promocją, a następnie zarejestrować zakup na oficjalnej stronie promocji StrefaLG.pl. Modelami objętymi promocją są S3MFC oraz S3WF. W ostatnim kroku wypełniamy specjalny formularz rejestracyjny. Prawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego powinno zawierać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, adres e- -mail czy numer telefonu. Równie istotną częścią formularza są pola dotyczące zakupionego sprzętu. Co więcej, wymagane są dowód zakupu, numer seryjny urządzenia oraz numer konta bankowego. Po weryfikacji i akceptacji zgłoszenia dokonany zostanie odpowiedni przelew na wskazane przy rejestracji konto bankowe. Należy postępować zgodnie z wytycznymi zawartymi w regulaminie promocji, dostępnym na stronie www.strefalg.pl.

Zakupu należy dokonać do 31 grudnia 2023 r. W przypadku zakupów dokonywanych w sklepie internetowym liczy się moment skutecznego złożenia zamówienia, które musi nastąpić najpóźniej do godziny 23.59 dnia 31 grudnia 2023 r. Promocja trwa do 31 grudnia 2023 r., a rejestracja jest możliwa do 14 stycznia 2024 r.

2023-12-04
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket