Artykuły

Light + Building 2020

Light + Building 2020

2020-02-24

LEDVANCE koncentruje się na rozwijaniu technologii zintegrowanego oświetlenia Human Centric Lighting oraz na szerokiej gamie rozwiązań systemowych do profesjonalnych zastosowań oświetleniowych.

Tegoroczna edycja targów technologii oświetlenia, elektrotechniki oraz automatyki obiektów odbędzie się w dniach 8-13 marca we Frankfurcie nad Menem. LEDVANCE, który znajdzie się wśród 2700 wystawców, zaprasza wszystkich odwiedzających na swoje stoisko A10 w hali 2,0 (Festhalle).

Czytaj więcej...
Zabierz kolor nieba

Zabierz kolor nieba do domu

2020-02-03

Wieść o nowym kolorze sezonu, godnym miana następcy poprzedniego króla: gamy Pantone – Living Coral rozeszła się zaskakująco szybko. Classic Blue, a dokładniej Pantone 19-4052, to odcień niebieskiego, który z założenia budzi skojarzenie z zaufaniem, nadzieją na przyszłość, elegancją i… niezawodnością.

Czytaj więcej...
Szynowe i liniowe oświetlenie LED

Szynowe i liniowe oświetlenie LED

2018-09-09

Znakomite parametry, nowoczesne wzornictwo, solidne materiały, mniejsza energochłonność – tak w skrócie można scharakteryzować najnowsze oprawy LED, które wprowadza właśnie do sprzedaży marka Ledvance.

Czytaj więcej...
dostarczył miliard lamp i opraw ledowych w ramach udziału w

dostarczył miliard lamp i opraw ledowych w ramach udziału w akcji "Global Lighting Challenge"

2017-12-15

Philips Lighting, światowy lider w dziedzinie oświetlenia, dostarczył miliard lamp i opraw ledowych w ramach udziału w akcji 'Global Lighting Challenge’. Ministerialny projekt ukierunkowany na czyste źródła energii polega na wykorzystaniu dziesięciu miliardów wysokiej jakości punktów świetlnych do poprawy efektywności energetycznej na świecie. W ramach udziału w akcji Philips Lighting udało się już dostarczyć ponad połowę zadeklarowanych do 2020 roku dwóch miliardów świateł.

Czytaj więcej...
poszerza swoje

poszerza swoje wpływy

2017-12-15

Polski oddział firmy LEDVANCE objął właśnie odpowiedzialność biznesową za kolejny rynek – tym razem do listy obecnych już ponad 20 krajów dołączyła Grecja.

Czytaj więcej...
Philips Hue świętuje

Philips Hue świętuje piąte urodziny

2017-10-11

W ramach świętowania piątych urodzin systemu oświetlenia domu Philips Hue firma przedstawiła też ulepszenia w funkcjach dla Apple HomeKit oraz nowe lampy, multipaki i zestawy startowe.

Czytaj więcej...
Zagrasz w kółko i krzyżyk

Zagrasz w kółko i krzyżyk z dronem?

2017-08-23

W holenderskim szpitalu, mali pacjenci mogą zagrać z pierwszym na świecie, stworzonym przez firmę Blue Jay, autonomicznym dronem domowym, który porusza się dzięki technice Philips Lighting.

Czytaj więcej...
Muzeum nad Wisłą i innogy zapraszają na

Muzeum nad Wisłą i innogy zapraszają na Rave nad Wisłą

2017-08-10

Z okazji otwarcia nowego odcinka Bulwarów Wiślanych, Muzeum nad Wisłą i innogy zapraszają na Rave nad Wisłą – zabawę taneczną pod gołym niebem przy dźwiękach muzyki electro, krzyku mew i szumu wiślanych fal.

Czytaj więcej...
Mobilny salon wyruszył

Mobilny salon wyruszył w miasto

2017-07-07

Firma innogy Polska, w ramach rozwijania usług z zakresu obsługi llienta, rozpoczęła kolejną inicjatywę, której celem jest ułatwienie kontaktu z przedstawicielami firmy tym, którzy ze względu na odległość nie mają możliwości odwiedzenia stacjonarnych salonów innogy.

Czytaj więcej...
i Centrum Nauki Kopernik zapraszają  na

i Centrum Nauki Kopernik zapraszają na Dzień Tesli 2017

2017-07-06

W najbliższą niedzielę, 9 lipca odbędzie się Dzień Tesli w Centrum Nauki Kopernik. W programie wydarzenia są dodatkowe atrakcje: spotkania z Łowcami burz, pokazy w Teatrze Wysokich Napięć, miniwarsztaty z elektromagnetyzmu, pokazy w Planetarium, miniwarsztaty z zestawem edukacyjnym Power Box oraz warsztaty z programowania w systemie Arduino.

Czytaj więcej...
rozświetla

rozświetla Wianki nad Wisłą

2017-06-21

innogy Polska w ramach realizowanej strategii wspierania wydarzeń kulturalnych na warszawskim Powiślu, aktywnie włączyła się w organizację Wianków nad Wisłą.

Czytaj więcej...
Polecaj fotowoltaikę innogy i

Polecaj fotowoltaikę innogy i ZARABIAJ!

2017-06-13

Wystartował pierwszy i jedyny w Polsce program poleceń fotowoltaiki! Już teraz każdy może zarabiać, rekomendując fotowoltaikę innogy Polska.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket