LEDVANCE

Light + Building 2020

Light + Building 2020

LEDVANCE koncentruje się na rozwijaniu technologii zintegrowanego oświetlenia Human Centric Lighting oraz na szerokiej gamie rozwiązań systemowych do profesjonalnych zastosowań oświetleniowych.

Tegoroczna edycja targów technologii oświetlenia, elektrotechniki oraz automatyki obiektów odbędzie się w dniach 8-13 marca we Frankfurcie nad Menem. LEDVANCE, który znajdzie się wśród 2700 wystawców, zaprasza wszystkich odwiedzających na swoje stoisko A10 w hali 2,0 (Festhalle).

Targi Light + Building odbywają się w Niemczech co dwa lata i są doskonałą okazją do pokazania nowości  z branży oświetlenia, inteligentnych technologii oraz aktualnych trendów projektowych. Firma LEDVANCE jako jeden ze światowych liderów w tej dziedzinie, zaprezentuje i tym razem szeroką ofertę najnowszych rozwiązań oświetleniowych zarówno dla specjalistów, jak i użytkowników końcowych. Jednym z nich  będzie profesjonalny system sterowania oświetleniem zgodnie ze standardami wersji ZigBee 3.0 i DALI 2.0. LEDVANCE zaprezentuje też intuicyjny system BIOLUX Human Centric Lighting, a także różnorodne rozwiązania oświetleniowe do przestrzeni przemysłowych, biurowych, sklepów, hoteli czy terenów  zewnętrznych.  

Po zakończeniu procesu wydzielenia spółki z firmy OSRAM w 2016 r. LEDVANCE już po raz drugi wystąpi na targach jako jedna z najprężniej działających niezależnych firm, rozwijająca segment oświetlenia  ogólnego w Europie i na świecie – teraz już nie tylko producent opraw LED, lecz także dostawca najbardziej zaawansowanych systemów.  

Osiągnęliśmy pozycję lidera w dziedzinie zrównoważonych rozwiązań oświetleniowych, co nas  zobowiązuje do nieustającej pracy nad zwiększeniem produktywności, zdrowia i dobrego samopoczucia każdego człowieka – przyznaje dr Oliver Vogler, Dyrektor Zarządzający na Europę Zachodnią. Nasz system oświetleniowy BIOLUX Human Centric Lighting łączy zarówno prostotę jak i inteligencję dotychczasowych systemów zarządzania, po to by zaoferować jeszcze większy komfort użytkownikom. Działanie tego  systemu będzie można sprawdzić na stoisku A10 w hali 2.0 – najbardziej rozświetlonym punkcie na  tegorocznych targach. Tym razem koncentrujemy się na pokazaniu naszych najbardziej innowacyjnych produktów, które łatwo adaptują się do oczekiwać najbardziej wymagających klientów.  

Podczas targów LIGHT + BUILDING firma LEDVANCE zaprosi zwiedzających do jednego z największych  stoisk na terenie targów, gdzie będzie można sprawdzić, w jaki sposób działają różnorodne prezentowane rozwiązania oświetleniowe. Znajdziemy na nim przestrzeń zaaranżowaną na biurową, gdzie zostanie  zaprezentowany szeroki zakres różnorodnych świetlnych rozwiązań zgodnych z różnorodnymi  standardami pracy – od przestronnych powierzchni typu open space, po biura z wysokiej jakości  wyposażeniem.  Poznamy system BIOLUX Human Centric Lighting, który pozwala dostosowywać oświetlenie do różnych warunków pracy, w miarę potrzeb użytkowników.  

Będzie też okazja sprawdzenia nowoczesnych możliwości oświetlenia dedykowanego do przemysłu dzięki TruSys – systemowi opraw do montażu na ścianach i sufitach w pomieszczeniach magazynowych oraz halach produkcyjnych. Ponadto w tym obszarze stosuje się również specjalistyczne źródła światła odporne na wilgoć i do wysokich pomieszczeń, takie jak nowa, prezentowana na targach, lampa HQI LED, która zastępuje tradycyjne lampy wyładowcze HQI. W supermarketach i butikach oświetlenie sklepowe takie jak Tracklight Spot i Downlight, gwarantują między innymi prezentację produktów we właściwym świetle.  

Oprócz tego na wystawie w części poświęconej parkingom, hotelom i terenom zewnętrznym  odwiedzający będą mogli zapoznać się z szeroką gamą nowych produktów do oświetlenia parkingów  i oświetlenia zewnętrznego, w tym z nowym rozwiązaniem oświetleniowym HQL LED PRO, które  stosowane jest przede wszystkim do oświetlenia ulic. W wydzielonej części stoiska, przedstawiającej  inteligentną dzielnicę mieszkaniową, cała uwaga skupi się na współdziałaniu nowych inteligentnych  świateł w pomieszczeniach mieszkalnych, które można łatwo i wygodnie obsługiwać za pomocą  sterowania głosowego, przy użyciu zwykłych inteligentnych głośników.  

Warto także wspomnieć, iż firma LEDVANCE poszerza swoje już bogate portfolio o szereg komponentów elektronicznych, w tym o elastyczne paski świetlne LED w trzech kategoriach do różnych zastosowań,  dedykowane zwłaszcza dla sektora hotelarskiego. Produkty te również zostaną zaprezentowane na  targach. Portfolio obejmuje również szeroką gamę zasilaczy LED, profili do montażu i instalacji  powierzchniowej, osłon i innych akcesoriów. Idealnie dopasowane rozwiązania systemowe dla  profesjonalistów oświetleniowych spełniają szeroki zakres wymogów dotyczących profesjonalnych zastosowań oświetleniowych. LEDVANCE pokaże bogatą gamę rozwiązań dedykowanych przede wszystkim dla  elektryków i projektantów instalacji elektrycznych. 

2020-02-24
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket