Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Wzrost efektywności linii produkcyjnej

SAMSUNG

Wzrost efektywności linii produkcyjnej szyjącej maseczki w firmie Ptak

2020-07-28

Specjaliści z Samsung Electronics Poland Manufacturing (SEPM) przekazali swój know-how firmie Ptak i pomogli zoptymalizować jedną z linii produkcyjnych maseczek medycznych. Firma Ptak szyje maseczki w ramach rządowego programu „Polskie Szwalnie”.

Czytaj więcej...
Ogromne zainteresowanie mediów

IFA

Ogromne zainteresowanie mediów mimo pandemii

2020-07-28

Organizatorzy tegorocznej, wyjątkowej z uwagi na pandemię koronawirusa, edycji targów IFA poinformowali o olbrzymim zainteresowaniu mediów z całego świata. W ciągu zaledwie 6 dni na to wydarzenie zarejestrowało się ponad 800 dziennikarzy z 60 krajów.

Czytaj więcej...
Walka z kryzysem

ENERGIA POLSKA

Walka z kryzysem będzie miała kolor zielony

2020-07-28

Rezygnacja z biur na rzecz pracy zdalnej, nagradzanie rolników za redukcję śladu węglowego, inwestycje środków rozwojowych w OZE – to tylko kilka przykładów, jak za sprawą zielonej energii państwa mogą pokonać recesję gospodarczą.

Czytaj więcej...
Kuchnia

COMITOR

Kuchnia w odsłonie smart

2020-07-28

„Inteligentne” rozwiązania w kuchni to priorytet dla każdego, kto lubi gotowanie i spędza w niej dużo czasu z domownikami i przyjaciółmi. Wybierając baterię, zlewozmywak, okap czy płytę grzewczą do nowo urządzanej kuchni, warto zasięgnąć porad specjalistów z firmy Comitor.

Czytaj więcej...
Pół tysiąca miejsc pracy

BSH

Pół tysiąca miejsc pracy dla pracowników tymczasowych

2020-07-28

Pomimo trwającej pandemii koncern BSH – producent AGD marek Bosch i Siemens poszukuje w Łodzi nawet pół tysiąca pracowników tymczasowych. Rekrutacje już rozpoczęły się i potrwają do końca sierpnia.

Czytaj więcej...
Polacy

HAVAS MEDIA GROUP

Polacy a koronawirus

2020-07-28

Pandemia koronawirusa zdominowała ostatnie miesiące życia Polaków i bezpośrednio wpłynęła nie tylko na ich poczucie bezpieczeństwa, ale również stworzyła nowe potrzeby zakupowe czy nawyki konsumpcji mediów. Na pytania o to, jak epidemia odcisnęła się na postawach konsumenckich, odpowiedział zespół badaczy Havas Intelligence w czterech kolejnych falach badania „Koronabus”.

Czytaj więcej...
Znajdź

SAMSUNG

Znajdź lodówkę idealną

2020-07-28

Lodówka idealna to taka, która jest doskonale dopasowana do potrzeb użytkowników. Firma Samsung przekonuje o tym w nowej, letniej kampanii w telewizji, prasie, Internecie i u partnerów handlowych.

Czytaj więcej...
Wojciech Konecki

APPLiA POLSKA

Wojciech Konecki prezesem zarządu

2020-07-28

Walne zgromadzenie członków APPLiA Polska wybrało pana Wojciecha Koneckiego na nowego prezesa zarządu APPLiA Polska. Członkowie polskiego związku producentów AGD zdecydowali także o powołaniu Rady Związku w miejsce obecnego Komitetu Sterującego.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket