Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Pralka

MPM

Pralka MPM-4710-PH-01

2020-07-28

Energooszczędne pranie

Do oferty polskiej marki MPM dołączył model pralki pracujący w najwyższej obowiązującej obecnie klasie efektywności energetycznej, czyli A+++. Zastosowane w nim funkcje i rozwiązania sprawiają, że spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Czytaj więcej...
Suszarka

MIELE

Suszarka TWF640 WP

2020-07-28

Szybkie suszenie ubrań

Firma Miele nieustannie rozwija segment suszarek bębnowych. W ofercie tego producenta dostępny jest model TWF 640 WP, wyposażony w pompę ciepła i funkcję EcoSpeed dla szybszego suszenia przy zachowaniu najwyższej wydajności energetycznej.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka

BOSCH

Chłodziarkozamrażarka KGE39AICA

2020-07-28

Komora VitaFresh i powłoka AntiFingerprint

W chłodziarkozamrażarkach marki Bosch wykorzystywanych jest wiele innowacyjnych funkcji i rozwiązań technicznych, które pozwalają na wygodne przechowywanie żywności i zachowanie jej świeżości na dłużej. Doskonałym tego przykładem jest wolnostojący model KGE39AICA z komorą VitaFresh i techniką FreshSense.

Czytaj więcej...
Nowy salon

MIELE

Nowy salon Miele Experience Center

2020-07-28

Firma Miele otworzyła w Polsce kolejny ekskluzywny salon sprzedaży. Mieści się on w nowoczesnym kompleksie biurowym .KTW I, zlokalizowanym przy ul. Roździeńskiego 1A, a więc w samym sercu Katowic, nieopodal charakterystycznego Spodka. Jest to jednocześnie największa ekspozycja urządzeń Miele w południowej Polsce.

Czytaj więcej...
Trendy w e-commerce

EXPERTSENDER

Trendy w e-commerce w I półroczu 2020 r.

2020-07-28

Pandemia koronawirusa pozytywnie wpłynęła na rozwój e-commerce. W jej trakcie aż o 11 proc. wzrosła liczba osób kupujących online i obecnie 7 na 10 Polaków deklaruje, że robi zakupy w Internecie.

Czytaj więcej...
5G niesie firmom szanse,

SOPHOS

5G niesie firmom szanse, ale też cyberzagrożenia

2020-07-28

Już połowa światowej populacji jest podłączona do mobilnego internetu. Do 2025 r. ma to być 5 mld ludzi, a co piąte takie połączenie będzie w sieci 5G. Transmisja danych w tym standardzie gwałtownie się rozwija, nie tylko w telefonach i laptopach, ale też urządzeniach IoT.

Czytaj więcej...
Architektura

TREMEND

Architektura – lustro społeczeństwa

2020-07-28

Design i architektura to nie tylko piękne projekty, które niosą za sobą wartość estetyczną. To także odbicia problemów, z którymi się zmagamy, naszego stylu życia czy poglądów. Na jakie potrzeby odpowiadają współczesne wnętrza?

Czytaj więcej...
Wsparcie

AMICA

Wsparcie dla OSP

2020-07-28

W obliczu pandemii koronawirusa grupa Amica i wspierana przez nią Fundacja Amicis aktywnie niosą pomoc, przekazując m.in. niezbędny sprzęt AGD ochotniczym strażom pożarnym z różnych regionów Polski.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket