Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

4 DESIGN DAYS - w lutym do Katowic!

4 DESIGN DAYS

W dniach 15–18 lutego 2018 r. odbędzie się już III. edycja 4 Design Days, imprezy która od pierwszego wydania zrobiła na wystawcach i zwiedzających ogromne wrażenie! W tym roku organizatorzy informują o dwóch lokalizacjach.

W przeciwieństwie do wcześniejszych edycji, tegoroczne targi odbędą się w dwóch miejscach: w Międzynarodowym Centrum Kongresowym oraz, po raz pierwszy w historii targów, także w Spodku w Katowicach. 4 Design Day są największym, w tej części Europy, branżowym eventem rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. W zeszłorocznej edycji wzięło udział prawie 5 000 gości biznesowych (w tym 300 prelegentów) oraz 20 000 zwiedzających (w sam weekend dni otwartych).

Podczas tej edycji, na powierzchni ponad 12 000 m2 zobaczymy ponad 300 wystawców, m.in. De Dietrich, Aurora Technika Świetlna, Comitor, Elements, Fibaro, Internorm, Jawor-Parkiet, Laufen Bathrooms AG, BSH, M+Q-Polska, Mapei Polska, Marmite, Mera, Mochnik, Novy, Roca oraz Tubądzin. Lista wystawców wciąż rośnie.

Przez cztery kolejne dni wydarzenia ikony światowego i polskiego designu, najważniejsi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. Program tegorocznych targów obejmuje 2 dni dla profesjonalistów oraz 2 dni otwarte (weekend 17 i 18 lutego). Wydarzenie wzbogacą także targi SILESIA BAZAAR, Property Forum Katowice 2018, Housemarket Silesia Expo 2018 i Forum Branży Meblowej 2018, oraz kilka konkursów towarzyszących: Housemarket Silesia Awards 2018, Property Design Awards 2018 i Meble Plus – Produkt 2018.

 

Fot. 4DD

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket