Artykuły

Monitorowanie powietrza

Monitorowanie powietrza na kilka sposobów

2020-01-03

Prognoza pogody radiowa, telewizyjna, na stronie internetowej, z aplikacji na smartfonie to najpopularniejsze sposoby poznania warunków atmosferycznych na bieżący dzień czy dłuższy czas. Możemy przewidywać ją sami, wykorzystując domowe stacje pomiarowe oraz stacje pogody.

Czytaj więcej...
Telewizory LG OLED

LG

Telewizory LG OLED ThinQ AI

2020-01-14

Firma LG lider w produkcji telewizorów z wyświetlaczem OLED oferuje odbiorniki TV oparte na platformie sztucznej inteligencji ThinQ AI. Najnowsze modele serii Z9, W9, E9, C9, B9 LG OLED ThinQ AI charakteryzują się doskonałym obrazem i dźwiękiem oraz łatwością obsługi dzięki asystentom głosowym w języku polskim. 

Czytaj więcej...
Wymagania dla odbiorników DVB-T2

KRRiT

Wymagania dla odbiorników DVB-T2

2019-12-01

Według Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji do 2022 r. powinniśmy przejść na standard nadawania telewizji naziemnej DVB-T2. W związku z tym opublikowano wymagania dla odbiorników DVB-T2.

Czytaj więcej...
Telewizja satelitarna

TELEWIZJA DVB-S i OTT

Telewizja satelitarna czy internetowa?

2019-12-03

Artykuł jest podsumowaniem zmian i trendów, jakie występują w tym roku w działalności platform cyfrowych DVB-S na polskim rynku.

Czytaj więcej...
Warto rozmawiać...

ASYSTENCI GŁOSOWI

Warto rozmawiać... ze sprzętem RTV i AGD

2019-12-01

W branży AGD i RTV pojawia się coraz więcej nowych modeli kompatybilnych z asystentami głosowymi, a tym samym dających możliwość bezdotykowej obsługi niektórych funkcji sprzętu. Do najpopularniejszych tego typu rozwiązań możemy zaliczyć Asystenta Google, Amazon Alexę oraz Apple Siri. Autorski system Bixby oferuje ponadto firma Samsung.

Czytaj więcej...
Telewizory Ultra HD

TELEWIZORY

Telewizory Ultra HD do 3000 zł

2019-11-12

Rozpoczął się jesienny sezon sprzedaży telewizorów. Modele Ultra HD zdominowały rynek, najwięcej ich sprzedaje się w cenie do 3000 zł. W sklepach są jeszcze modele z 2018 r. i tegoroczne nowości.

Czytaj więcej...
Duże ekrany

TELEWIZORY I MONITORY

Duże ekrany – nowy trend

2019-09-02

Rośnie zainteresowanie ekranami o przekątnych od 55 do 80 cali. Są one zróżnicowane cenowo w zależności od rozdzielczości ekranu (8K Ultra HD, 4K Ultra HD i Full HD), przekątnej oraz wyposażenia.

Czytaj więcej...
Dekodery DVB-S,

TELEWIZJA

Dekodery DVB-S, IPTV oraz VOD

2019-05-15

Wyposażenie dekoderów w łącza bezprzewodowe Wi-Fi i przewodowe LAN umożliwiło dostęp do serwisów VoD i poszerzenie oferty dla swoich klientów. Pojawiły się pierwsze odbiorniki IPTV oferowane przez platformy, które nie wymagają dołączenia anteny satelitarnej, a oferują kanały TV nadawane na żywo.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket