Artykuły

Szczoteczka soniczna

ZELMER

Szczoteczka soniczna ZTB1010

2023-01-12

Szczoteczka soniczna do zębów to urządzenie wykorzystujące ruch wymiatająco-pulsacyjny. Dodatkowo emitowane przez nią ultradźwięki wprowadzają cząsteczki pasty w drgania, które tworzą mikrobąbelki, usuwające płytkę nazębną.

Czytaj więcej...
Szczotka prostująca

CONCEPT

Szczotka prostująca VH6040 Elite

2023-01-11

Innowacyjna prostująca szczotka do włosów Concept VH6040 z serii Elite nadaje się do codziennej pielęgnacji włosów. Urządzenie wykorzystuje technikę podczerwieni i jonów, które są gwarancją bardzo delikatnej pielęgnacji.

Czytaj więcej...
Odkurzacz ręczny

TECHNISAT

Odkurzacz ręczny Technimax AS Mini

2023-01-11

Idealny do szybkiego sprzątania odkurzacz ręczny Technimax AS Mini wyróżnia się bezprzewodową konstrukcją zapewniającą swobodę w każdych warunkach. Sprawdzi się podczas szybkich w porządków w domu, czy pozwoli oczyścić wnętrze auta po rodzinnej wycieczce.

Czytaj więcej...
Oczyszczacz powietrza

KAERCHER

Oczyszczacz powietrza AF 30

2023-01-10

Nowość marki Kärcher – oczyszczacz AF 30 zapewni perfekcyjnie czyste powietrze w średniej wielkości pomieszczeniach, pokojach i miejscach pracy. Urządzenie zalecane jest do stosowania na powierzchni od 30 do 40 m2.

Czytaj więcej...
Odkurzacz bezprzewodowy

AMICA

Odkurzacz bezprzewodowy VM XPro Aqua

2023-01-10

Ergonomiczna konstrukcja i możliwość jednoczesnego mycia oraz odkurzania podłóg to cechy wyróżniające odkurzacza Amica VM XPro Aqua. Urządzenie idealnie sprawdzi się w domowych porządkach.

Czytaj więcej...
Robot planetarny

CONCEPT

Robot planetarny RM7500 Element Digi

2022-12-11

Dużą zaletą planetarnego robota kuchennego Element Digi są jego niewielkie rozmiary. Dzięki kompaktowej konstrukcji i wszechstronności sprawdzi się nawet w mniejszej kuchni. Zastępuje kilka sprzętów kuchennych, dzięki czemu oszczędza nie tylko dużo pracy, ale i miejsca.

Czytaj więcej...
Ekspres automatyczny

JURA

Ekspres automatyczny ENA 8 EC

2022-12-11

Kompaktowa ENA 8 to jeden z najpopularniejszych ekspresów w ofercie marki JURA. Nowa edycja w znanej i cenionej przez klientów formie jest bardziej funkcjonalna i udostępnia innowacje pozwalające zaoferować jeszcze lepsze specjały kawowe.

Czytaj więcej...
Grill elektryczny

SALTER

Grill elektryczny EK4076

2022-12-11

Zimą nie musimy rezygnować z potraw z grilla, wystarczy skorzystać z modelu elektrycznego, jak Salter EK4076, a za sprawą minimalnej ilości tłuszczu przygotowane potrawy będą także zdrowe.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket