Artykuły

Sekret

Sekret długowieczności robotów

2023-08-05

Przez ponad dwie dekady swojej obecności na rynku domowe iRoboty znalazły kilkadziesiąt milionów nabywców. Bardzo często można spotkać roboty tej marki, które swoją misję utrzymania porządku rozpoczęły wiele lat temu i nadal z powodzeniem wykonują swoje obowiązki.

Czytaj więcej...
Z nowym magazynem

Z nowym magazynem w Rzeszowie

2023-08-03

Rzeszowski odział firmy BSH, największego w Europie producenta AGD, wynajął w Jasionce dodatkowy magazyn o powierzchni ponad 20 tys. m2.

Czytaj więcej...
Andrzej Przybyło

Andrzej Przybyło „Menedżerem Roku Regionu Dolnośląskiego 2022”

2023-08-03

Prezes zarządu AB SA – Andrzej Przybyło – zwyciężył w konkursie „Menedżer Roku Regionu Dolnośląskiego 2022” (kategoria „Duża Firma”). Oznacza to, że jego dokonania ekonomiczno-finansowe w minionym roku, a także zaangażowanie w sprawy lokalnych społeczności, w tym działalność charytatywna, zostały najlepiej ocenione przez kapitułę konkursową spośród wszystkich menedżerów.

Czytaj więcej...
Ustawowe obowiązki

Ustawowe obowiązki wprowadzających opakowania i produkty w opakowaniach

2023-08-03

ASEKOL PL prezentuje ustawowe obowiązki wprowadzających opakowania i produkty w opakowaniach. Oczywiście omówione są tylko wybrane zagadnienia, przede wszystkim ze względu na ich liczbę, ale i dynamiczne zmiany w przepisach. Dlatego organizacja zaprasza na prowadzone przez nią szkolenia, na których poszerza wiedzę swoich partnerów i klientów.

Czytaj więcej...
Cyfrowy paszport dla akumulatorów i baterii

Cyfrowy paszport dla akumulatorów i baterii [promocja]

2023-07-31

W najbliższym czasie spodziewane są duże zmiany na terenie krajów Unii Europejskiej w obszarze wprowadzania baterii i akumulatorów oraz ich zbiórki i recyklingu. Trwające od 2020 r. prace przyspieszyły i rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie baterii i zużytych baterii, uchylające dyrektywę 2006/66/WE i zmieniające rozporządzenie (UE) 2019/1020, ma zostać opublikowane jeszcze w tym roku.

Czytaj więcej...
Marka Tesla mocno

Marka Tesla mocno wkroczyła na polski rynek

2023-07-27

Mówiąc Tesla, większość z nas myśli o samochodzie. Jednak do Polski wkracza właśnie Tesla - czeska marka urządzeń smart home.

Czytaj więcej...
Oficjalnym partnerem

Oficjalnym partnerem mistrzostw Europy w piłce ręcznej

2023-07-19

Gorenje, czołowy europejski producent urządzeń AGD, należący do grupy Hisense Europe, przedłużył współpracę z Europejską Federacją Piłki Ręcznej (EHF) i został oficjalnym partnerem mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn i kobiet w roku 2024 oraz 2026.

Czytaj więcej...
Blisko 40 proc. Polaków kupujących online

Blisko 40 proc. Polaków kupujących online to smart shopperzy

2023-07-19

Jak wynika z najnowszego raportu „Customer Journey 2023. Poszukiwanie i zakup produktów online”, przygotowanego przez agencję badawczą Minds&Roses przy współpracy z Allegro, Polacy kupujący online coraz rozważniej podchodzą do zakupów.

Czytaj więcej...
Raport

Raport „Best Brands”

2023-07-18

Dostępny jest już najnowszy raport GfK „Best Brands”, który ma na celu wyróżnienie marek osiągających mocną pozycję i budujących silną więź emocjonalną.

Czytaj więcej...
Co druga firma w Polsce wie,

Co druga firma w Polsce wie, że musi dbać o środowisko

2023-07-18

Jak wynika z raportu Intrum European Payment Report 2023”, inflacja zmusiła biznesy w naszym kraju do odłożenia „na półkę” planów dotyczących rozwoju i skupienia się na zadbaniu o większą efektywność kosztową (58 proc.).

Czytaj więcej...
Dołącza do inicjatywy

Dołącza do inicjatywy RE100

2023-07-17

Firma LG Electronics dołączyła do RE100 (Renewable Energy 100), globalnej inicjatywy zachęcającej przedsiębiorstwa do całkowitego przejścia na energię odnawialną dla wszystkich swoich wymagań energetycznych.

Czytaj więcej...
Systemy do prasowania

Systemy do prasowania w programie „Next in Fashion”

2023-07-17

„Next in Fashion” to modowe reality show, które zadebiutowało na początku 2020 r. na platformie Netflix. Pierwszy sezon składał się z dziesięciu odcinków, podczas których projektanci z różnych stron świata mieli za zadanie stworzyć projekty bazujące na najnowszych trendach.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket