Artykuły

Kolejny sezon

Kolejny sezon Akademii Kulinarnej Amica

2023-09-13

Od września w showroomie Amiki na poznańskim Enea Stadion będzie można poznać tajemnice gotowania potraw z całego świata. Zapisy już trwają. Jak przyrządzić rozgrzewające azjatyckie zupy, które ożywią klimat nawet w najchłodniejsze dni? A może jak upiec tradycyjnego amerykańskiego indyka z okazji Święta Dziękczynienia? To tylko niektóre z propozycji, które czekają na uczestników jesienno- -zimowych warsztatów Akademii Kulinarnej Amica.

Czytaj więcej...
8. edycja

8. edycja wydarzenia

2023-09-09

Wielkie wydarzenie świata architektury, designu i nieruchomości – „4 design Days”, których organizatorem jest grupa PTWP, po raz 8. zaprasza na unikalne spotkanie w gronie architektów i projektantów. Impreza planowana jest od 25 do 28 stycznia 2024 r. w przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

Czytaj więcej...
Max Expo 2023

Max Expo 2023 już we wrześniu

2023-09-09

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja targów Max Expo. Jest to wyjątkowe w skali kraju wydarzenie łączące dwie sieci: Max Kuchnie i Max Elektro. Targi odbędą się w dniach od 18 do 19 września w malowniczo położonym hotelu „Gołębiewski” w Karpaczu. 

Czytaj więcej...
Bateria Icon Semi-Pro z nagrodą

Bateria Icon Semi-Pro z nagrodą „Red Dot” 2023

2023-09-09

Zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół bateria kuchenna Icon Semi-Pro stanowi harmonijne połączenie formy i funkcji. Wyróżniają ją prosty, nowoczesny kształt i eleganckie wykończenie w matowej czerni, które podbija współczesne kuchnie. Wzornictwo zostało nagrodzone prestiżową nagrodą „Ret Dot” 2023.

Czytaj więcej...
SmartThings

SmartThings – jedna aplikacja do całego domu

2023-09-09

SmartThings to jedyna w swoim rodzaju aplikacja, która pozwala na pełny wglądw system domowych urządzeń, umożliwia udostępnianie zdjęć na dużym ekranietelewizora, a także może wzbogacić nasze doświadczenia podczas seansu filmowego.A to tylko niektóre z jej licznych zastosowań, które za pomocą kilku kliknięć pozwolązoptymalizować domowe czynności. 

Czytaj więcej...
Studio Kulinarne

Studio Kulinarne Bosch

2023-09-08

Nowo oferowana przestrzeń marki Bosch to 140 m2 kulinarnych inspiracji, gdzie znajdują się aż 22 stanowiska do gotowania, centralne stanowisko dla prowadzącego oraz klimatyczna jadalnia i dobrej jakości sprzęty AGD.

Czytaj więcej...
Raport Zrównoważonego Rozwoju

Raport Zrównoważonego Rozwoju 2022 – 2023

2023-09-07

Firma LG Electronics opublikowała raport zrównoważonego rozwoju 2022 – 2023. Przedstawia w nim klientom oraz interesariuszom z całego świata osiągnięcia i strategię w każdym obszarze sześciu zadań strategicznych, które zostały starannie opracowane w celu realizacji wizji ESG pod hasłem „Better Life for All”.

Czytaj więcej...
Ustawowe obowiązki

Ustawowe obowiązki wprowadzających opakowania i produkty w opakowaniach

2023-08-03

ASEKOL PL prezentuje ustawowe obowiązki wprowadzających opakowania i produkty w opakowaniach. Oczywiście omówione są tylko wybrane zagadnienia, przede wszystkim ze względu na ich liczbę, ale i dynamiczne zmiany w przepisach. Dlatego organizacja zaprasza na prowadzone przez nią szkolenia, na których poszerza wiedzę swoich partnerów i klientów.

Czytaj więcej...
Innowacyjny filtr

Innowacyjny filtr Less Microfiber

2023-08-03

Samsung poinformował o wprowadzeniu na rynek nowego filtra Less Microfiber. To zewnętrzne urządzenie podłączane do pralek, które zaprojektowano w celu ograniczenia emisji plastikowych mikrowłókien oddzielających się od tkanin podczas prania.

Czytaj więcej...
Nowy

Nowy program lojalnościowy

2023-08-02

Action zachęca swoich klientów, nie tylko biznesowych, ale również osoby dokonujące zakupów na specjalnej platformie zakupowej, do rejestracji w najnowszym programie lojalnościowym „Łowcy iSE-Coinów”. Do programu mogą dołączyć obecni klienci, jak i nowo zarejestrowani. Dodatkowo w opcji Konkurs na subkontach mogą rejestrować się konkretne osoby z danej firmy, co jest innowacją w organizacji tego typu programów.

Czytaj więcej...
Walne zgromadzenie

Walne zgromadzenie członków Eucobat

2023-08-02

Komisja Europejska wkrótce przyjmie i opublikuje nowe rozporządzenie w sprawie baterii i akumulatorów, które całkowicie zmieni sytuację dla wszystkich uczestników rynku bateryjnego – przede wszystkim dla wprowadzających, ale również dla zbierających, przetwarzających, jak i dla zwykłych konsumentów. W Brukseli odbyło się walne zgromadzenie członków Eucobat, którego jedynym członkiem z Polski jest ASEKOL PL.

Czytaj więcej...
Akcjonariusze

Akcjonariusze powołali nowy zarząd

2023-08-01

Walne zgromadzenie największego polskiego producenta AGD powołało w skład zarządu na wspólną czteroletnią kadencję (2023 – 2027) dotychczasowego prezesa zarządu Jacka Rutkowskiego i przychyliło się do jego wniosku o powołanie czterech wiceprezesów zarządu.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket