Artykuły

Kuchenka mikrofalowa

CONCEPT

Kuchenka mikrofalowa MT4420wh

2023-01-05

Marka Concept, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w kwestii najnowszych trendów wzorniczych i funkcjonalnych w zakresie sprzętów gospodarstwa domowego o nowoczesnym wzornictwie, uzupełnia ofertę wolnostojących kuchenek mikrofalowych o nowy model – MT4420wh. Oprócz przydatnych funkcji i intuicyjnej obsługi urządzenie odznacza się eleganckim wyglądem, doskonale pasującym do kuchni utrzymanej w stylu nowoczesnym.

Czytaj więcej...
Zamrażarki szufladowe

MPM

Zamrażarki szufladowe MPM-61-ZSH-25 i MPM-61-ZSH-26

2023-01-04

Wolnostojące podblatowe zamrażarki szufladowe to praktyczne rozwiązanie nawet do małej kuchni. Z jednej strony wyróżniają je kompaktowe wymiary, a z drugiej niemała pojemność i nowoczesne funkcje. Producenci oferują użytkownikom coraz to nowe urządzenia. Nowymi propozycjami w tym segmencie urządzeń chłodniczych w ofercie marki MPM są modele MPM-61-ZSH-25 oraz MPM-61-ZSH-26.

Czytaj więcej...
Pralka

HISENSE

Pralka WNHEI74SAS/PL

2022-12-01

Nowy model WNHEI74SAS/PL z silnikiem inwerterowym PowerDrive marki Gorenje to urządzenie przyjazne zarówno dla ubrań, jak i dla środowiska. Pralka ma 7-kilogramowy wsad, jest wyjątkowo energooszczędna i cicha, a do tego komfortowa w obsłudze i użytkowaniu dzięki wyposażeniu w wiele innowacyjnych funkcji.

Czytaj więcej...
Kuchnia wolnostojąca

AMICA

Kuchnia wolnostojąca 522GEH2.33ZpTa(Xx)

2022-11-30

Amica nieustannie rozwija popularny wśród wielu użytkowników segment kuchni wolnostojących. Oferta polskiego producenta sprzętów gospodarstwa domowego powiększyła się obecnie o funkcjonalny gazowo-elektryczny model 522GEH2.33ZpTa- (Xx). To urządzenie, które mimo klasycznej konstrukcji skrywa wiele nowoczesnych, innowacyjnych i praktycznych rozwiązań technicznych.

Czytaj więcej...
Koniec chaosu w lodówce dzięki pojemnym modelom typu multidoor

HISENSE

Koniec chaosu w lodówce dzięki pojemnym modelom typu multidoor [promocja]

2022-12-02

Lodówka pełna jedzenia, a i tak nie ma co jeść? Kupujemy kolejne masło, bo przez bałagan w lodówce nigdy nie możemy go znaleźć? A może regularnie znajdujemy zepsute produkty spożywcze na dnie lodówki? Jeśli chociaż jedna z tych sytuacji jest nam znana, to znaczy, że nie jest nam obcy problem chaosu w lodówce. Jakie urządzenie wybrać, aby ten chaos opanować raz na zawsze? Marka Hisense podpowiada, żeby wybrać to najbardziej funkcjonalne!

Czytaj więcej...
Zmywarka do zabudowy

SIEMENS

Zmywarka do zabudowy SX87YX03CE

2022-11-30

Producenci zmywarek wykorzystują rozmaite rozwiązania techniczne, które mają zapewnić szybkie i skuteczne zmywanie, a do tego bezpieczne nawet dla najdelikatniejszych naczyń. Tego typu systemy stosowane są m.in. w najnowszym modelu SX87YX03CE marki Siemens.

Czytaj więcej...
Okap

AMICA

Okap OMP9568BG

2022-11-30

Do oferty okapów meblowych marki Amica dołączył nowy model – OMP9568BG. Konstrukcję tego urządzenia można tak ukryć w szafce kuchennej, że jest ono niemal niewidoczne. Na uwagę w tym modelu zasługuje m.in. możliwość sterowania gestami.

Czytaj więcej...
Bateria

FRANKE

Bateria Active Twist

2022-11-29

Franke proponuje do kuchni nową baterię, która przełamuje schematy. Szwajcarska marka, jako lider w dziedzinie urządzeń kuchennych, stworzyła model Active Twist. Nowość zaskakuje funkcjami i zmienia sposób, w jaki przygotowujemy posiłki i sprzątamy kuchnię.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket