Artykuły

Kolumny głośnikowe

Kolumny głośnikowe TAV-806 S/S/C 5.0

2021-04-24

Firma TAGA Harmony, polski producent kolumn głośnikowych i elektroniki audio, wprowadziła do oferty zestaw głośników TAV-806-SSC-5.0, który doskonale sprawdzi się w systemie kina domowego. Modele wchodzące w jego skład kontynuują dziedzictwo swoich poprzedników i potwierdzają, że seria TAGA Audio-Video to wyjątkowo atrakcyjna propozycja w swojej grupie cenowej.

Czytaj więcej...
Radioodtwarzacz

Radioodtwarzacz Digitradio 371 CD BT

2021-04-24

W ofercie firmy TechniSat dostępny jest stereofoniczny system audio – Digitradio 371 CD BT. Jest to nowoczesne hybrydowe urządzenie, które pozwala zarówno na analogowy (FM), jak i cyfrowy (DAB+) odbiór programów radiowych. Umożliwia też odtwarzanie płyt kompaktowych i streaming audio z urządzeń mobilnych.

Czytaj więcej...
Soundbar

Soundbar Home Sound Bar 550

2021-03-24

Do systemu multiroom i nie tylko

Firma Denon zaprezentowała Home Sound Bar 550 – kompaktowy model, który dodaje doskonały dźwięk z telewizora do serii produktów Denon Home. Urządzenie zostało wyposażone w wiele innowacyjnych systemów i rozwiązań technicznych, dzięki którym sprawdzi się nie tylko w domowym systemie multiroom.

Czytaj więcej...
Komponenty audio i audio-wideo z serii

Komponenty audio i audio-wideo z serii AVM, MRX i MCA

2021-03-20

Nowoczesny design i innowacyjne rozwiązania

Kanadyjska marka Anthem od lat tworzy zaawansowaną elektronikę audio. Producent postanowił nieco odświeżyć topowe modele ze swojej oferty i wprowadzić nowe. Rezultatem zmian jest aż 8 nowych urządzeń z trzech różnych serii produktowych – AVM, MRX i MCA.

Czytaj więcej...
Słuchawki

Słuchawki Blast Plug BP81

2021-03-20

Kompaktowe i całkowicie bezprzewodowe

W ofercie firmy Silicon Power dostępne są słuchawki Blast Plug BP81. Jest to kompaktowy, całkowicie pozbawiony przewodów model, który doskonale sprawdzi się zwłaszcza we współpracy ze smartfonem.

Czytaj więcej...
Radioodbiornik

Radioodbiornik Digitradio 584

2021-03-19

Multimedialny model stereofoniczny

Firma TechniSat ma w ofercie wiele funkcjonalnych, multimedialnych modeli radioodbiorników. Do takich możemy zaliczyć Digitradio 584. Jest to nowoczesne hybrydowe urządzenie, które pozwala zarówno na analogowy (FM), jak i cyfrowy (DAB+) odbiór programów radiowych. Ma też wbudowany moduł Wi-Fi.

Czytaj więcej...
System głośnikowy

System głośnikowy SBS E2900

2021-03-19

Wielozadaniowe nagłośnienie

Firma Creative powiększyła ofertę o nowe 2.1-kanałowe zestawy głośnikowe. Ciekawą niskobudżetową propozycją jest model SBS E2900. Może on być doskonałym zestawem multimedialnym do komputera lub służyć jako nagłośnienie telewizora w domowym salonie.

Czytaj więcej...
Słuchawki

Słuchawki HS-720 V2

2021-03-02

Firma Creative wprowadziła do oferty nową wersję zestawu słuchawkowego HS-720. Nowy model umożliwia szybkie i łatwe prowadzenie rozmów w trybie online i został opracowany głównie z myślą o użytkownikach urządzeń wyposażonych w złącze USB.

Czytaj więcej...
Przetwornik

Przetwornik DacMagic 200M

2021-02-27

DacMagic 200M to nowy DAC (przetwornik cyfrowo-analogowy) i wzmacniacz słuchawkowy w jednym. Z natywnym wsparciem dla MQA, zintegrowanym modułem Bluetooth i zaawansowaną sekcją przetwarzania oferuje porywające brzmienie, zdecydowanie lepsze, niż wskazywałaby na to niewielkie pudełko, w którym jest dostarczany.

Czytaj więcej...
Radioodbiornik

Radioodbiornik Techniradio 6 IR

2021-02-27

Tysiące programów radiowych w zasięgu ręki

Firma TechniSat ma w ofercie radioodbiornik Techniradio 6 IR. Jest to nowoczesne hybrydowe urządzenie, które pozwala na odbiór zarówno analogowych (FM), jak i cyfrowych (DAB+) programów radiowych. Ma też wbudowany moduł Wi-Fi.

Czytaj więcej...
Kolumny głośnikowe

Kolumny głośnikowe Opticon MK2

2021-02-27

Nowa wersja popularnej serii kolumn

Seria kolumn głośnikowych Opticon marki Dali jest dostępna na rynku od ponad 5 lat. Producent postanowił jednak wzbogacić ją o kilka nowych rozwiązań i odświeżyć nieco wygląd kolumn. Rezultatem jest kolejna wersja cenionej przez użytkowników linii Opticon, oznaczona jako Opticon MK2.

Czytaj więcej...
Kolumny głośnikowe

Kolumny głośnikowe TAV-607 5.0

2021-02-27

Zestaw nowej generacji

TAGA Harmony, polski producent kolumn głośnikowych i elektroniki audio, wprowadził do oferty nową generację serii Audio-Video. Nie jest ona ewolucją poprzedniej. To całkowicie nowe podejście do projektowania i brzmienia tej linii, które zaowocowało trzema nowymi modelami: podłogowym TAV-607F, surround TAV-S i centralnym TAV-C.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket