SILICON POWER

Słuchawki bezprzewodowe Blast Plug BP81

Słuchawki bezprzewodowe

Wielu osobom smartfony zastąpiły odtwarzacze osobiste, dlatego tak dużą popularnością cieszą się słuchawki bezprzewodowe. Model Blast Plus BP81 marki Silicon Power to propozycja dla użytkowników ceniących dobry dźwięk i stylowy wygląd.

Testowane słuchawki są dostarczane w niewielkim pudełku. W zestawie oprócz przewodu zasilającego z wtykiem microUSB do USB-A znajdują się trzy pary wymiennych wkładek silikonowych o różnych rozmiarach. Są to słuchawki dokanałowe pozbawione jakiegokolwiek przewodu. Na pojedynczych słuchawkach znajdują się przyciski pozwalające na kontrolę poziomu głośności, odbieranie połączeń i sterowanie odtwarzaczem muzyki 1. Do przechowywania służy niewielkie etui o cylindrycznym kształcie 2. Trzeba przyznać, że prezentuje się ono bardzo stylowo, a forma odróżnia je znacznie od typowych słuchawek bezprzewodowych dostępnych na rynku. Magnetyczne zamknięcie jest bardzo stabilne. Obok wejścia microUSB do zasilania znajdują się diody informujące o stanie baterii i silikonowa zawieszka 3.

Słuchawki są niewielkie 4 i po odpowiednim dopasowaniu wkładek stabilnie tkwią w małżowinach. Bez obaw możemy biegać lub uprawiać inną aktywność fizyczną. Jakość dźwięku oceniamy pozytywnie. Brzmienie jest basowe, faktycznie, niektóre osoby może ono przytłaczać, wystarczy jednak chwila spędzona z equalizerem lub dobór odpowiedniego profilu i słuchawki znacznie zyskują na brzmieniu w niskich i średnich tonach. Pod względem brzmienia polecamy je przede wszystkim miłośnikom muzyki popularnej czy rapu – w tych gatunkach sprawdzają się najlepiej. Nie mamy również zastrzeżeń co do jakości rozmów, mikrofony były bardzo skuteczne.

Parowanie słuchawek ze smartfonem nie stanowiło problemu, jest w pełni automatyczne. Bluetooth 5.0 zapewnia stabilne połączenie i dobry zasięg. Jak deklaruje producent, wbudowane akumulatory pozwalają na 3 godziny słuchania muzyki, a etui zapewnia maksymalnie 15 godzin pracy. Podczas użytkowania odnotowaliśmy zbliżone do podawanych wartości. Słuchawki mają certyfikat IPX5, nie są wodoodporne, ale bez obaw możemy z nich korzystać np. w deszczu. Dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz białej, którą przyszło nam testować.

Słuchawki Silicon Power Blast Plug BP81 to ciekawa propozycja w swoim segmencie cenowym. Polecamy je miłośnikom muzyki popularnej i osobom ceniącym atrakcyjny design. Sprawdzą się dobrze zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i w trakcie aktywności fizycznej.

Słuchawki bezprzewodowe

1

Słuchawki bezprzewodowe

2

Słuchawki bezprzewodowe

3

Słuchawki bezprzewodowe

4

2021-04-25
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket