Artykuły

Telewizory ze średniej półki z klasą

VESTEL POLAND

Telewizory ze średniej półki z klasą (artykuł promocyjny)

2020-08-19

Jesienna oferta telewizorów marek Hitachi, JVC i Toshiba zapowiada się atrakcyjnie, a to za sprawą wzornictwa z bardzo wąskimi ramkami i wyposażenia. To oferta dla Kowalskiego, poszukującego niedrogiego telewizora smart TV z wyposażeniem z wyższej półki.

Czytaj więcej...
Telewizory 8K

Telewizory 8K - nowości 2020

2020-08-19

Powoli przybywa nowych producentów telewizorów 8K. W ofercie na 2020 rok znajdziemy telewizory przede wszystkim o bardzo dużej przekątnej i zróżnicowane konstrukcje wyświetlaczy LCD QLED i NanoCell oraz OLED. Do przetwarzania obrazu zastosowano w nich algorytmy sztucznej inteligencji.

Czytaj więcej...
OLED TV 2020 –

LG

OLED TV 2020 – telewizory do gier

2020-07-21

Telewizory OLED 4K marki LG są znane z najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Tegoroczne modele wyposażono w funkcje, które umożliwiają rozgrywkę jak na monitorze gamingowym. Przykładem są najnowsze telewizory LG OLED serii GX i CX.

Czytaj więcej...
Telewizja przez internet

CANAL+

Telewizja przez internet w praktyce

2020-06-26

To nowa usługa platformy Canal+, która łączy świat kanałów na żywo ze światem VoD. Nie wymaga umowy, dekodera ani anteny. Potrzebny jest jedynie dostęp do sieci internetowej. Sprawdziliśmy, jak aplikacja działa w praktyce.

Czytaj więcej...
Duże zmiany

TELEWIZJA CYFROWA

Duże zmiany w telewizji naziemnej DVB-T

2020-06-26

W 2022 r. w Polsce ruszy telewizja naziemna DVB-T2. Wiadomo już, jakie wymagania techniczne powinny spełniać odbiorniki DVB-T2. Obecnie uruchamiana jest sieć 5G, co ma wpływ na częstotliwości nadawania telewizji naziemnej. Już teraz zmieniane są kanały nadawania programów telewizyjnych.

Czytaj więcej...
Sygnały

TELEWIZJA CYFROWA

Sygnały i odbiorniki telewizyjne

2020-06-26

Współczesny telewizor ma szereg złączy, do których można dołączyć kilka źródeł sygnałów telewizji naziemnej DVB-T, satelitarnej DVB-S oraz internetowej. Ten ostatni w telewizorach smart dostarczają najwięcej treści rozrywkowej w postaci serwisów VoD i innych aplikacji. Podobne bogactwo treści wideo oferują odbiorniki platform cyfrowych DVB-S, a ostatnio odbiorniki sieciowe IP TV i OTT

Czytaj więcej...
Najnowsze modele

TELEWIZORY

Najnowsze modele na rok 2020

2020-06-26

Koniec wiosny to szereg premier telewizorów, które są już w sprzedaży lub pojawią się jesienią. Producenci zachęcają do kupowania telewizorów z górnej półki, z dużymi ekranami (powyżej 55 cali), z wyświetlaczami QLED, OLED lub NanoCell. Polecają je także do gier, ponieważ duży ekran i bardzo dobre parametry obrazu to nowe doznania wizualne. Zwiększa się powoli oferta telewizorów 8K.

Czytaj więcej...
Telewizory Hisense już w Polsce!

HISENSE

Telewizory Hisense już w Polsce! (artykuł promocyjny)

2020-05-02

Hisense to kolejny światowej skali producent z atrakcyjną ofertą kilkudziesięciu modeli telewizorów, który rozpoczął sprzedaż w Polsce. Marka jest czwartą co do wielkości w segmencie telewizorów na świecie i numerem 1 na największym światowym rynku – w Chinach. Warto wiedzieć, że wspólnie z uznanym i cenionym u nas brandem Gorenje tworzą dziś skuteczny alians, dzięki czemu na rynek trafiają dobrze wyspecyfikowane i sprawdzone produkty ze świata AGD i RTV.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket