Artykuły

Golarka elektryczna

ELDOM

Golarka elektryczna G52 Gent

2019-01-28

Oferowana przez markę Eldom golarka G52 Gent ma wszystko, co niezbędne, aby zadbać o stylizację i pielęgnację. Dużym atutem są wymienne końcówki.

Czytaj więcej...
Termowentylator ceramiczny

CONCEPT

Termowentylator ceramiczny VT5000

2019-01-28

Oferowany przez markę Concept termowentylator ceramiczny to urządzenie na naszym rynku wyjątkowe. Jest to pierwsze w tym segmencie rynku grzejnego urządzenie sterowane… smartfonem.

Czytaj więcej...
Golarki rotacyjne

REMINGTON

Golarki rotacyjne Ultimate R9 XR1570, R8 XR1550 i R7 XR1530

2019-01-03

W serii golarek rotacyjnych Ultimate marki Remington znajdziemy trzy urządzenia, które dzięki innowacyjnej konstrukcji ostrzy pozwalają na gładkie golenie zarostu bez podrażnień. Nową linię charakteryzuje wiele praktycznych rozwiązań oraz świetny design i ergonomia.

Czytaj więcej...
Odkurzacz

THOMAS

Odkurzacz Cycloon Hybrid Amfibia

2019-01-03

Seria innowacyjnych odkurzaczy Cycloon Hybrid marki Thomas wzbogaciła się o model Amfibia, który oprócz hybrydowej konstrukcji wyróżnia możliwość zmywania podłóg i prania.

Czytaj więcej...
Prostownica

BABYLISS PARIS

Prostownica ST460E

2019-01-03

Dla pań lubiących proste włosy odpowiednim rozwiązaniem będzie zakup prostownicy, która będzie chroniła kosmyki w trakcie zabiegu. Tak właśnie działa prostownica ST460E z nowej linii Sensitives marki BaByliss Paris.

Czytaj więcej...
Seria śniadaniowa

RUSSELL HOBBS

Seria śniadaniowa Inspire

2019-01-03

Linia Inspire zaprezentowana przez uznaną markę Russell Hobbs zawiera w sobie wszystko, co niezbędne dla udanego śniadania. Jest dostępna w dwóch kolorach, a jej wyjątkowy design nada kuchni styl i doda szyku.

Czytaj więcej...
Urządzenia z serii Advanced Colour Protect

REMINGTON

Urządzenia z serii Advanced Colour Protect

2018-11-30

Farbowanie włosów jest obecnie powszechne, dlatego też w swojej najnowszej linii produktów Advanced Colour Protect marka Remington skupiła się na tym, jak najlepiej chronić włosy farbowane i najdłużej zachować ich nieskazitelny blask. Seria składa się z czterech produktów, które pozwolą kompleksowo zadbać o włosy w najbardziej wyszukanych kolorach i ich odcieniach.

Czytaj więcej...
Odkurzacz piorący

THOMAS

Odkurzacz piorący Twin Aquawash

2018-11-30

Najnowszy odkurzacz marki Thomas to znakomita propozycja dla użytkowników poszukujących sprzętu funkcjonalnego, z dużymi możliwościami i przede wszystkim dbającego o czystość powietrza i efektywnie usuwającego kurz.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket