KAERCHER

Kärcher Center Erpix i BH Hucińska już otwarte!

Kärcher Center Erpix i BH Hucińska już otwarte!

21 stycznia i 11 lutego 2015 r. odbyły się uroczyste otwarcia Kärcher Center BH Hucińska w Gdańsku i Kärcher Center Erpix w Rzeszowie - kolejnych salonów Kärcher Center w Polsce. Ceremonie otwarcia poprowadził dyrektor firmy Jacek Olko.

Kärcher Center to urzeczywistnianie idei, jaką jest zapewnienie w miejscu sprzedaży najlepszej obsługi klienta. Obsługa taka gwarantuje optymalny dobór rozwiązań firmy Kärcher w zależności od konkretnych potrzeb kupującego. Aby utrzymać najwyższy poziom jakości usług, od 2012 r. Alfred Kärcher GmbH przyznaje specjalne nagrody swoim przedstawicielstwom za najlepiej prowadzone projekty i rozwój idei sklepów Kärcher Center na świecie.
 
Formuła konkursu została poszerzona latach 2013–2014, czego rezultatem jest przyznawanie większej liczby nagród – obecnie w 5 kategoriach: współpraca, rzetelność i solidność, organizacja, niezależność, spełnianie wymogów Corporate Identity Kärcher.
 
W 2012 r. firma Kärcher Sp. z o.o. uzyskała w konkursie I miejsce i nagrodę za najlepiej prowadzony projekt Kärcher Center na świecie. W 2013 r. Kärcher Sp. z o.o. otrzymała nagrodę w kategorii niezależność, natomiast w 2014 r. w kategorii organizacja. To ogromne wyróżnienie, ponieważ w projekcie biorą udział 63 kraje z całego świata. To również dowód zaangażowania wszystkich placówek Kärcher Center w Polsce w podnoszenie standardów sprzedaży i obsługi klienta. Szczegóły dotyczące salonów Kärcher Center znajdą Państwo na stronie internetowej www.karcher.pl.

2015-03-13
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket